Strona g丑wna » Zapasy » Pi臋膰 medali na macie

Pi臋膰 medali na macie

2018-03-15 10:43:22

Pi臋膰 medali wywalczyli zapa艣nicy Olimpijczyka Radom podczas mi臋dzynarodowego turnieju kadet贸w i junior贸w w Chomutovie. Dobry wyst臋p w Czechach uczniowie radomskiej Szko艂y Mistrzostwa Sportowego reprezentuj膮cy barwy innych klub贸w.

W grupie kadet贸w srebrny medal zdoby艂 Konrad Koz艂owski (na zdj臋ciu pierwszy z lewej). Radomianin na podium stan膮艂 w wadze 71 kg. W艣r贸d junior贸w Dominik Dudzi艅ski wywalczy艂 tytu艂 wicemistrza w wadze 55 kg. Podobnym osi膮gni臋ciem zako艅czy艂 zmagania Marcel Elias w 130 kg. W tej samej kategorii wiekowej, ale w wadze 77 kg trzeci by艂 Patryk Bednarz. Tak samo jak Karol Chudzik w kategorii 87 kg.

W Czechach dobrze zaprezentowali si臋 r贸wnie偶 uczniowie SMS Radom. Cezary Nowak, reprezentuj膮cy barwy Orlika Wierzbica w kat. 60 kg by艂 drugi. Podobnie Micha艂 Dybka (PTC Pabianice) w wadze 87 kg. Zapa艣nicy reprezentuj膮cy Polsk臋 w sumie wywalczyli 12 medali i wygrali klasyfikacj臋 medalow膮. W zawodach rywalizowali przedstawiciele 19 pa艅stw.