Strona główna » Sporty Walki » Będzie się działo

Będzie się działo

2018-03-16 07:50:23


Będzie się działo

Jeżeli ktoś nie zaopatrzył się wcześniej w bilet piątkową galę Babilon MMA3 z Radomia obejrzeć będzie mógł już tylko w telewizji.

 

Zostało nam może w systemie 10 lub 15 biletów - zdradza Tomasz Babiloński, promotor i główny organizator piątkowego wieczoru. Transmisja z Radomia rozpocznie się o godzinie 19:00 na antenie Polsatu Sport Fight. O 20:30 do grona oglądających dołączą widzowie Polsatu Sport. Dwie główne walki wieczoru zostaną również pokazane na antenie Polsatu otwartego. Transmisja na tym kanale rozpocznie się o godzinie 23:10.

 

Wieczór w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapowiada się niezwykle atrakcyjnie nie tylko ze względów sportowych. - Chcemy zmienić halę wizualnie i podkreślić magię światła. Ludzie pracują nad tym, żeby zrobić fajne show, atmosferę i zmienić tę halę w bardziej nowoczesną niż tą, którą pamiętamy z imprez, które cyklicznie odbywają się na antenach - zdradza Tomasz Babiloński.

 

Czynnikiem sprzyjającym był czas, którego dla organizatorów było więcej niż w przypadku poprzednich edycji. Tomasz Babiloński docenia też rolę włodarzy miasta.  - Cieszę się, że mieliśmy czas na przygotowanie gali. Tym razem nie robiliśmy jej w 4 tygodnie i mieliśmy co najmniej drugie tyle. Miasto Radom jest mi przyjazne i cieszę się, że po 10 latach mogę wrócić do tej samej hali. Trochę zmienimy halę i zaskoczymy lokalnych kibiców, fanów MMA, nawet i pięściarstwa, że można się odnaleźć na innym polu walki - zdradza organizator Babilon MMA3.

 

Łącznie kibice obejrzą 10 walk w formule MMA. W starciu wieczoru wystąpią Szymon Kołecki i Łukasz Borowski. Równie interesująco zapowiadają się pojedynki Rafała Haratyka z Johanem Rommingiem oraz Daniela Skibińskiego z Davy’m Gallonem. W karcie walk znalazło się również miejsce dla lokalnych gwiazd. Wystąpią m.in. Michał Elsner, Daniel Rutkowski czy Piotr Przepiórka. - Zawodnicy z Radomia zrobili na mnie kolosalne wrażenie - przyznaje Tomasz Babiloński.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook