Strona główna » Sporty Walki » Mocna ekipa w TFL

Mocna ekipa w TFL

2018-03-21 06:06:07


Mocna ekipa w TFL

Mocna reprezentacja Radomia weźmie udział w organizowanej już 23 marca gali TFL 13 „NOXY NIGHT” pod banderą Thunderstrike Fight League.

 

Kolejny pojedynek w imprezie organizowanej przez TFL stoczy Marcin Skrzek. Reprezentant klubu CROSS FIGHT RADOM skrzyżuje rękawice z Mateuszem Makarowskim. - Podczas ostatniej edycji TFL podopieczny trenera Leszka Kulika po fenomenalnym pojedynku zwyciężył przed czasem poddając dźwignią na łokieć swojego rywala - przypomina Kamil Giez, manager TFL. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.

 

W największej na Lubelszczyźnie Hali Globus zaprezentuje się również Michał Pach. Jego rywalem będzie Artur Berezovsky. Polsko – Ukraińskie starcie zakontraktowane jest w limicie do 77 kg. - Zmiana kategorii wagowej nie ma dla mnie znaczenia. Będę równie dobrze przygotowany do swojego pojedynku, jak w limicie 84 kg. Rywal i kategoria nie ma dla mnie większego znaczenia. Chce dać swoim kibicom dobrą walkę i na tym się skupiam. Zapraszam 23 marca do Lublina na galę TFL 13”NOXY NIGHT” – zachęca kibiców Michał Pach.

 

Kolejny zawodowy pojedynek dla organizacji Thunderstrike Fight League stoczy Sławek Kołtunowicz. Przedstawiciel Radomia skrzyżuje rękawice z reprezentant klubu Solo Team Namysłów Bartłomiej Wdowiak. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 66 kg. - Walka Sławka Kołtunowicza na ostatniej gali TFL w Radomiu była jedną z najbardziej widowiskowych na całym wydarzeniu. Sławek dał pokaz niesamowitej siły charakteru i woli walki. Ten zawodnik ma wielkie umiejętności i serce do walki. Jestem pewien że będziemy świadkami świetnego boju w klatce - podkreśla Jacek Sarna.

 

Wszystkich którzy chcą zaopatrzyć się w bilety na wydarzenie w lubelskiej Hali Globus informujemy, że bilety dostępne są w systemie www.ekobilet.pl/tfl . W Radomiu nabyć je można natomiast w sklepie sportowym Atleta przy ul. Wałowej.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook