Strona główna » Sporty Walki » Bonusy przyznane

Bonusy przyznane

2018-03-26 19:05:43


Bonusy przyznane

Organizacja Babilon MMA przyznała bonusy po gali, która przed kilkoma dniami odbyła się w Radomiu. Nagrodzono zawodników za walkę, poddanie i występ wieczoru.

 

Bonus pieniężny za walkę wieczoru otrzymują Daniel Skibiński i Davy Gallon. Obaj stworzyli kapitalne, 3-rundowe widowisko. W dwóch pierwszych odsłonach dominował Polak, który sprowadzał Francuza do parteru i tam kontrolował sytuację, uderzając z góry. W trzeciej rundzie Gallon ruszył do przodu. Skibiński przyjął kilka bardzo mocnych ciosów, ale zdołał przenieść walkę do parteru. Zawodnik Ankosu MMA Poznań zwyciężył na kartach wszystkich sędziów.

 

Nagroda za poddanie wieczoru otrzymuje Michał Elsner. Zawodnik z Radomia odprawił Łukasza Bugara, zapinając mu balachę. Elsner dopisał do rekordu 14 zwycięstwo (12 przez poddanie). Bonus otrzymał również Daniel - Rutek Rutkowski. Bohater radomskiej publiczności przez dwie rundy dominował nad Mateuszem Sińskim. W drugiej odsłonie "Rutek" próbował gilotyny, ale ostatecznie zakończył walkę po bardzo mocnych ciosach w parterze.

 

(źródło: Babilon MMA)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook