Strona główna » Siatkówka » Będą emocje...

Będą emocje...

2018-04-12 13:33:28


Będą emocje...

Czas na 30.kolejkę w PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla podejmą przed własną publicznością zespół ONICO Warszawa. Spotkanie dla obydwu zespołów nie będzie starciem "o pietruszkę". 


Nikt chyba nie przypuszczał, że do ostatniej kolejki rundy zasadniczej będziemy świadkami tak wyrównanej rywalizacji. Tymczasem zeszłotygodniowe rezultaty sprawiły, że wciąż nie wiemy które zespoły oprócz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, PGE Skry Bełchatów oraz Trefla Gdańsk, zapewnią sobie walkę o końcowy sukces w tym sezonie. 

 

Piątkowy pojedynek w hali MOSiR-u w Radomiu zapowiada się niezwykle interesująco. Zespół z Warszawy po sensacyjnej porażce z Curpum Lubin 1:3 zajmuje obecnie 4.miejsce w tabeli - gwarantujące walkę w rundzie play-off. Aby je utrzymać ONICO nie może pozwolić sobie na stratę punktów. - Obecny dorobek 54 punktów w tabeli posiadają również Asseco Resovia Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn oraz Jastrzębski Węgiel - przypomina wksczarni.pl.


Rywal nastawia się na trudną przeprawę. - Na pewno Radom postawi w zbliżającym się meczu bardzo trudne warunki. Specyficzna hala, głośny doping więc zapowiada się niezwykle ciężki mecz. Nie składamy jednak broni. Zagraliśmy kapitalny sezon i nie pogodzę się z tym jeśli nie będziemy w szóstce - zapowiadał już po  przegranym meczu z Cuprum Lubin libero Damian Wojtaszek. 

Dla Cerrad Czarnych piątkowy mecz także nie będzie starciem "o pietruszkę". Zwycięstwo Cuprum Lubin sprawiło, że klub z Dolnego-Śląska zrównał się punktami z Wojskowymi i tylko gorszy bilans setów sprawia, że są na 9.miejscu w lidze.  Ewentualna strata "oczek" sprawia, że podopieczni Roberta Prygla będą musieli czekać na rezultat spotkania ... Cuprum Lubin - GKS Katowice. Dopiero ono rozstrzygnie o kształcie tabeli po rundzie zasadniczej. 

Mecz Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa w hali MOSiR rozegrany zostanie w piątek (13 kwietnia) o godzinie 18:00. 

 

(źródło: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook