Strona główna » Piłka Nożna » Kadrowe kłopoty

Kadrowe kłopoty

2018-04-13 06:04:58


Kadrowe kłopoty

Pech nie opuszcza Broni Radom. Po meczu z Wilgą Garwolin do grona kontuzjowanych dołączył Przemysław Nogaj. Na szczęście w najbliższym meczu zagrać będzie mógł już Maciej Załęcki.

 

Przemysław Nogaj w Garwolinie opuścił boisko 45 minucie z boiska z bólem stopy. - Badania i diagnoza potwierdziły, że nasz pomocnik doznał złamania piątek kości śródstopia. To oznacza, że w tym sezonie niestety już nie zagra. Po Wiktorze Kupcu jest to drugi zawodnik naszej kadry, który w tej rundzie już nie zagra. To spory kłopot, bo Przemek Nogaj był w ostatnich miesiącach zdrowy i w bardzo dobrej formie - podkreśla bronradom.pl. Na domiar złego nadal na kontuzję po meczu z Oskarem narzeka Norbert Korcz. W jego przypadku uraz mięśnia nie jest ciężki i zawodnik być może będzie już gotowy do gry w następną niedzielę z LKS Promna.

 

Wszystko wskazuje natomiast, że dobiegły końca kłopoty Maciej Załęckiego. Przyczynę nieobecności pozyskanego w przerwie zimowej zawodnika w dotychczasowych meczach rundy wiosennej wyjaśnia klubowy portal. - Jeszcze w rundzie jesiennej w meczu trzeciej ligi, pomiędzy Spartakusem Daleszyce i Wiślanem Jaśkowice otrzymał czerwoną kartkę. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej surowo ukarał Załęckiego - na pięć meczów pauzy. Dwa mecze pauzował jeszcze w Spartakusie. Broń mogła wnioskować o anulowanie dalszej kary, po odbyciu co najmniej 50 procent. Rzeczywiście tak było, ale Podkarpacki ZPN nie ugiął się. W podobnej sytuacji był Damian Stanisławski, piłkarz Pilicy Białobrzegi, ale Mazowiecki ZPN poszedł na rękę zawodnikowi - tłumaczy bronradom.pl.

 

Maciej Załęcki powinien znaleźć się już w meczowej kadrze na sobotni mecz ze Spartą Jazgarzew. Początek potyczki na stadionie przy ul. Narutowicza 9 – godz. 17.00.

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook