Strona główna » Piłka Nożna » Jadą do lidera

Jadą do lidera

2018-04-13 11:19:14


Jadą do lidera

Po dwutygodniowej przerwie wracają do gry ekstraligowe piłkarki nożne LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom.

 

Dla zespołu z Radomia przerwa w rozgrywkach była też czasem na trening mentalny. Tym bardziej, że tym razem rywalem będzie Górnik Łęczna, lider rozgrywek. Wymagający będą kolejni przeciwnicy.

 

- Każdy punkt zdobyty przez radomianki byłby sporą sensacją. Przed drużyną trenera Wojciecha Pawłowskiego jeszcze trzy mecze, a potem dodatkowa faza o utrzymanie. Nasz zespół zagra z liderem, Górnikiem, potem z mistrzem Polski, Medykiem Konin (oba mecze na wyjeździe) i na koniec u siebie z AZS Biała Podlaska - podkreśla serwis radomskiego klubu.

 

Trener Wojciech Pawłowski nie ma wątpliwości. - Będzie ciężko o punkty. Jednak wielokrotnie to powtarzam, że futbol kobiecy rządzi się swoimi prawami i tu czasem wystarczy jakiś przypadek, trochę szczęścia, dobra dyspozycja dnia i można liczyć na sensacyjny wynik - mówi trener Wojciech Pawłowski.

 

Szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji niemal wszystkie zawodniczki. Za kartki pauzować będzie jedynie Natalia Stasikowska. Cieszy na pewno natomiast fakt, że wreszcie wykurowała się Aleksandra Zielińska i będzie gotowa do gry na 90 minut. Mecz w Łęcznej rozpocznie się w sobotę o godz. 16.

 

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook