Strona gwna » Piłka Nożna » Z pełną koncentracją

Z pełną koncentracją

2018-04-14 17:00:11


Z pełną koncentracją

Dość krótki mikrocykl poprzedza przygotowania piłkarzy Radomiak do wyjazdowego meczu z Błękitnymi Stargard.

 

Kolejny mecz o drugoligowe punkty podopieczni Jerzego Cyraka wyjątkowo rozegrają w poniedziałek. Zieloni przygotowania rozpoczęli w piątek. - Podczas zajęć piłkarze pracowali w skupieniu i z pełną koncentracją, ale w przerwach między zajęciami widać było uśmiechy na twarzach. Zielonym potrzebne było przekonujące zwycięstwo, na które wszyscy długo czekali - podkreśla serwis radomiak.pl nawiązując do ostatniego efektownego zwycięstwa nad Gwardią Koszalin.

 

Na koniec treningu zespół rozegrał konkurs rzutów karnych. W nich najlepszą okazała się "młodzież". W sobotę zespół trenował raz. Podobnie ma być w niedzielę. W daleką podroż drużyna uda się popołudniu. Niestety pod znakiem zapytania stoi wyjazd Leandro. Najskuteczniejszy zawodnik Radomiaka narzeka na uraz i nie trenował w piątek. Pocieszający jest natomiast powrót - po blisko trzech miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją - do treningów z zespołem wrócił Maciej Filipowicz. 19-letni pomocnik w ostatnich tygodniach trenował indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty, Kamila Pyrki. - Naszego pomocnika na treningu przywitały brawa od całego zespołu - zdradza radomiak.pl.

 

W poniedziałek zespół z Radomia czeka trudne zadanie. Błękitni podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Klubowy serwis zastrzega jednak. - O punkty w tym spotkaniu łatwo jednak nie będzie. Przeciwnik w minioną środę rozbił bardzo wysoko Gwardię Koszalin aż 5:0. Po tak okazałym zwycięstwie do Stargardu przyjedzie walczyć  o kolejny komplet punktów i zbliżenie się do upragnionego awansu. Przed naszymi zawodnikami zatem bardzo trudne zadanie.

 

Mecz Błękitni Stargard - Radomiak w poniedziałek rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

(fot: radomiak.pl)

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook