Strona główna » Piłka Nożna » Wysoka porażka

Wysoka porażka

2018-04-15 06:41:47

Wysoką porażką zakończył się kolejny mecz piłkarskiej ekstraligi kobiet zespołu Sportowej Czwórki Wosztyl.eu. Radomianki na wyjeździe uległy Górnikowi Łęczna tracąc ... osiem bramek.

Radomianki wyszły na boisko nastawione na ambitną walkę. Niestety już po pierwszej akcji miejscowe podcięły skrzydła podopiecznym Wojciecha Pawłowskiego. Gospodynie szybko objęły prowadzenie i szukały okazji do podwyższenia rezultatu. Długimi momentami radomianki nieźle i trochę szczęśliwie się broniły, ale po pół godzinie gry worek z bramkami mocniej się rozwiązał. Do tego momentu jeszcze dwukrotnie zawodniczki z Radomia od straty gola ratował słupek.

Tuż przed przerwą ekipa lidera jeszcze dwukrotnie trafiła do siatki i po 45 minutach było 4:0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Górnik dominował, przeważał, stwarzał sobie groźne sytuacje i skończyło się tak jak jesienią - 8:0. - Zawodniczkom z Radomia nie można odmówić walki, ambicji, zaangażowania. W sobotę po prostu zabrakło umiejętności. Ekipa z Łęcznej aktualnie jest z innej półki w naszej lidze - podsumował występ serwis radomskiego klubu.

Górnik Łęczna - Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 8:0 (4:0)

Bramki: Jaszek 2, 32, Kamczyk 37, Zdunek 44, 59, 62 (karny), Matysik 63, Guściora 73 (karny)

Czwórka: Wicik - Chrzanowska (60 Stefańska), Zielińska, Płóciennik, Wąsik (70 Golian), Mućka, Bińkowska, Tracz, Rosińska, Sobczak, Dobrowolska.

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)