Strona główna » Piłka Nożna » Przegrywali już 0:2...

Przegrywali już 0:2...

2018-04-14 19:02:34

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżyli w sobotę kibice Broni. Zespół z Radomia przegrywał już 0:2. Mimo wszystko podopieczni Artura Kupca zdołali jednak ugrać komplet punktów.

Gospodarze potyczkę ze Spartą Jazgarzew rozpoczęli zaskakująco... decyzją sędziego trener drużyny Artur Kupiec już w 5 minucie wylądował na trybunach. Chwilę później wykorzystując zamieszanie po rzucie wolnym goście objęli prowadzenie. Nerwowy początek miała również druga połowa. Sparta w 47 minucie objęła dwubramkowe prowadzenie.

Na szczęście Kamila Czarnecki niespełna minutę później strzelił kontaktowego gola. Udana akcja dodała drużynie z Radomia wigoru. Niewiele jednak brakowało aby ekipa z Jazgarzewa zdobyła kolejną bramkę. Na szczęście w 63 min. na tablicy wyników widniał już remis 2:2. Autorem celnego uderzenia po raz kolejny okazał się Kamil Czarnecki

Końcówka meczu należała już do drużyny z Plant. Ambitnie grający zespół stworzył kilka kolejnych akcji. Jedną z nich w 84 min. ponownie wykorzystał... Kamil Czarnecki. Strzelając trzy bramki piłkarz Broni okazał się głównym aktorem sobotniego widowiska. - Do 60 minuty naszej drużyny nie było...ale potem wielkie emocje, charakter i duże brawa dla zespołu! - podsumował mecz klubowy serwis.

Broń Radom - Sparta Jazgarzew 3:2 (0:1)

Bramki: Kubat 7, Ryś 47 – Czarnecki 48, 63, 84
Broń: Kula - Góźdź, Wojciech Kupiec, Sala (50. Putin), Kventser, Leśniewski (90. Grunt), Imiela, Załęcki, Wicik, Nowosielski (90. Niemyjski), Czarnecki

Sparta: Jaworski – Kubat (59. Sokół), Zając, Wójcik (88. Szelągowicz), Orłowski (69. Vogtman), Rudnicki, Ryś, Pastusiak, Wojtkielewicz, Domański (83. Francuz), Konopka.

(fot: bronradom.pl)