Strona główna » Siatkówka » Trzy sety rywalek

Trzy sety rywalek

2018-04-15 06:34:49

E.Leclerc Radomka rywalizację o miejsce piąte w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet w piłce siatkowej rozpoczęła od porażki. Siatkarki z Radomia w Tarnowie przegrały w trzech setach.

Podopieczne Jacka Skroka rozpoczęły obiecująco. Szybko wypracowały sobie dwu-trzypunktową przewagę. Gospodynie niestety odrobiły straty. Później sytuacja się odwróciła. To one odskoczyły zapewniając sobie pewną wygraną pierwszej odsłony. Początek drugiego seta to ponownie lepsze otwarcie E.Leclerc Radomki. Radomianki grając skutecznie budowała przewagę. Odskoczyły od zespołu z Tarnowa nawet na pięć punktów (15:10).

Wydawało się, że za kilka minut stan meczu się wyrówna. Tymczasem przeciwniczki doprowadziły do remisu 20:20. Końcówka ponownie należała do nich. Niewiele brakowało aby scenariusz trzeciej partii był odwrotny.  Grupa Azoty PWSZ miała pewną przewagę. Kiedy na tablicy wyników wyświetlał się rezultat 21:15 wydawało się, że mecz zmierza ku końcowi. Tymczasem radomianki pokazały charakter. Odrobiły straty. Doprowadziły do remisu 24:24. Ostatnie piłki niestety ponownie należały do przeciwniczek.

Obecnie rywalizacja przenosi się do Radomia. Piąte miejsce w lidze zajmie drużyna która wygra dwa spotkania.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów - E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:20, 25:22, 25:27)

Radomka:Pelczarska, Molenda, Biała, Kubacka, Ponikowska, Szczepańska, Samul (libero)

(fot: E.Leclerc Radomska Radom)