Strona główna » Boks » Będzie ogień w ringu

Będzie ogień w ringu

2018-04-20 11:31:48


Będzie ogień w ringu

Michała Żeromińskiego w sobotę czeka kolejny występ w zawodowym ringu. Radomianin w „Polsat Boxing Night – Noc Zemsty” w Częstochowie zmierzy się z Łukaszem Wierzbickim.

 

Naprzeciw siebie stanął zawodnicy doskonale sobie znani. Mający przy tym do wyrównania rachunki. Radomianin stawia sprawę jasno. Dla niego będzie to okazja do rewanżu za kontrowersyjną porażkę poniesioną pod koniec ubiegłego roku. Widać, że Michał Żeromiński nie może się już doczekać sobotniego wieczoru.

 

- Przygotowywałem się do tego rewanżu od dwunastu tygodni. Buduję nowy rozdział swojej kariery, który chcę rozpocząć udanym rewanżem - wypowiedź boksera podczas oficjalnej konferencji połączonej z prezentacją nie pozostawia co do tego wątpliwości. - Po pierwszym naszym spotkaniu byłem trochę podłamany, ale czas leczy rany. Teraz chcę zostać mistrzem Polski.

 

Rywal radomianina nie zamierza oczywiści ułatwiać mu zadania. - Szanuję Michała jako sportowca, nie ma między nami złej krwi, po prostu chcemy sobie udowodnić, który z nas jest lepszy. Mam nadzieję, że tak jak za pierwszym razem znów damy ogień w ringu - zapewnia Łukasz Wierzbicki.

 

Galę pokaże ponad dwadzieścia kamer. Biletów na halę w Częstochowie już praktycznie nie ma, ale każdy kibic może obejrzeć ten wieczór w przekazie PPV. Dostęp w Polsce kosztuje 40 złotych. Pierwsi bokserzy w ringu pokażą się o godzinie 18:05.

 

(fot: Tymex Boxing Promotion)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook