Strona główna » Piłka Nożna » Wygrana i remis

Wygrana i remis

2018-04-23 07:31:00


Wygrana i remis

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Campeon.pl Ligi Okręgowej odniósł drugi zespół Radomiaka.

 

Zieloni wysoko wygrali z broniącą się przed spadkiem Mogielanką Mogielnica 7:1. - Trzy gole strzelił Dominik Sokół, dwa Maciej Filipowicz, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Jabłoński i Bartosz Bogacz - informuje tylkoradomiak.pl. Za tydzień  Radomiak zagra na wyjeździe z Legionem Głowaczów.

 

Remisem zakończył się natomiast mecz Zamłynia ZA Kombud. Zespół z Radomia punktami podzielił się z KS Warka. Bardziej z takiego rozstrzygnięcia zadowoleni byli goście. - Zdobywamy cenny punkt na boisku ciężkiego rywala. Nasz zespół w ostatnim czasie chyba upodobał sobie dzielenie się punktami z rywalami, gdyż to już czwarty remis z rzędu wareckiej drużyny. Do końca sezonu jeszcze wiele spotkań, a nasi zawodnicy z pewnością nadal będą walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli – podkreślił serwis KS Warka.

 

Centrum, trzeci reprezentant Radomia na tym szczeblu rywalizacji, swój mecz rozegra w poniedziałek. Rywalem podopiecznych Dariusza Rożańskiego będzie Szydłowianka. Mecz odbędzie się w Szydłowcu. 


Radomiak II Radom - Mogielanka Mogielnica 7:1 (2:0) 
Bramki: Filipowicz 23, 58, Sokół 33, 63, 66, Jabłoński 54, Bogacz 73
Radomiak: Haluch - Lech (65. Nowosadko), Kucharski (67. Warchoł), Wiatrak, Hodowany, Jabłoński (73 Markiewicz), J. Nowakowski (71. Trzos), Filipowicz (65 Bogacz), Winsztal (73. Piskorz), Gilewski, Sokół 

 

Zamłynie ZA Kombud Radom - KS Warka 1:1 (1:0) 
Bramki:
Turczyk 45 - Wierzbicki 69

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook