Strona główna » Piłka Nożna » Młodzik bez wygranej

Młodzik bez wygranej

2018-04-22 19:47:15

Remisem zakończył się wyjazdowy mecz grupy drugiej Nice-Sport 2 Klasa A Młodzika Radom z Powałą Taczów.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, świetne zgranie piłki głową przez Karola Bugajskiego i z najbliższej odległości piłkę do bramki pakuje Mateusz Mazurek. Ostatnie 5 minut pierwszej połowy miało duży wpływ na przebieg spotkania. Najpierw w 40 minucie jeden z zawodników gospodarzy wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i doprowadził do remisu. Dwie minuty później błąd w obronie zawodników Młodzika, a następnie Filip Pawłowicz fauluje tuż przed polem karnym zawodnika Powały. Sędzia pokazał piłkarzowi Młodzika czerwoną kartkę i ten blisko 50 minut musiał grać w osłabieniu.

Do przerwy remis. Zaraz po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze, po uderzeniu z rzutu wolnego sprzed pola karnego. Młodzik dążył do wyrównania i w 73 minucie dopiął swego. Dobra akcja zespołowa, dośrodkowanie Rafała Jopka z prawej strony boiska w pole karne, które zamknął Michał Grzegorczyk, umieszczając piłkę w siatce. Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się remisem 2-2. Za tydzień Młodzik zagra na własnym boisku z MKS Wyśmierzyce.

Powała Taczów - Młodzik Radom 2:2 (1:1)

Bramki: M. Mazurek 26, M. Grzegorczyk 73 - 40, 46

Młodzik: J. Kapka (64. K. Lutek) - M. Mazurek(63. J. Ulawski), K. Bugajski (56. K. Królikowski, M. Molga, F. Pawłowicz , R. Jopek (89. Alan Wójcik), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik (46. F. Janik), A. Kacprowicz (63. M. Grzegorczyk), S. Orchel (84. M. Firlej)

(źródło: mlodzik.radom.pl)