Strona główna » Piłka Ręczna » Trwa seria porażek

Trwa seria porażek

2018-04-30 10:11:55

Uniwersytet Radom przegrał we własnej hali z Politechniką Anilaną Łódź w meczu 25. kolejki I ligi piłki ręcznej.

Podopieczni Mariusza Greli stanęli przed szansą przerwania serii porażek. Lepszej okazji nie mogli sobie wymarzyć. We własnej hali podejmowali sąsiada z tabeli. Tymczasem to przeciwnik okazał się silniejszy.

Radomianie przeciwko Politechnice Anilana Łódź tylko do przerwy okazali się równorzędnym przeciwnikiem. Grali dobrze, przeprowadzili szereg składnych akcji kończąc je bramkami. Co istotne dobrze też bronili.

Remis 13:13 pozwalał z optymizmem oczekiwać na drugą część spotkania. Niestety po przerwie gra radomskich szczypiornistów się załamała. Łodzianie bezlitośnie wykorzystali błędy gospodarzy kończąc widowisko 8-punktowym triumfem.

Przewaga zespołu z Łodzi nad ekipą z Radomia po tym spotkaniu w pierwszoligowej tabeli wzrosła do 5 punktów.

Uniwersytet Radom – Politechnika Anilana Łódź 23:31 (13:13)

Uniwersytet: Sulima, Markowski – Włoskiewicz 2, Mroczek 5, Pomiankiewicz 3, Kiraga 3, Pawelec, Kubajka 5, Kowalczyk 2, Gruszczyński 2, Jurgilewicz 1, Banaczek, Winnicki, Wasik, Stanik