Strona główna » Futbol amerykański » Emocji nie brakowało

Emocji nie brakowało

2018-05-04 08:22:05

Green Ducks Radom przegrali wyjazdowy mecz w rozgrywkach II ligi futbolu amerykańskiego.

Drużyna z Radomia uległa ekipie Rzeszów Rockets. Mecz był wyrównany i widzowie na stadionie Resovii nie narzekali na brak emocji. Obie ekipy potrzebowały jednak nieco czasu na wywalczenie pierwszych punktów. Po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniał remis 0:0. W drugiej Rockets przeważali już 18:7, ale przyjezdni z nawiązką odrobili straty. Green Ducks objęli prowadzenie 19:18.

Decydujące ciosy w ostatniej, czwartej kwarcie, zadali jednak rzeszowianie. Dwa razy podawał Austin Carter, a przyłożenia zdobył Jakub Chlebica i pierwsza w sezonie wygrana Rakiet stała się faktem. Gospodarze zwyciężyli 30:19. Mimo przegranej drużynie nie brakuje ambicji. - Nie składamy broni i już przygotowujemy się do kolejnego meczu - zapowiadają na klubowy profilu.

Rzeszów Rockets - Green Ducks Radom 30:19.

(fot: Rzeszów Rockets)