Strona główna » » Nie ma realnych szans

Nie ma realnych szans

2018-05-07 17:54:44


Nie ma realnych szans

Wszystko wskazuje na to, że zakończony sezon był ostatnim dla Michała Sokołowskiego w barwach ROSY Radom.


Nie ma realnych szans na zatrzymanie Sokołowskiego – przyznał Wojciech Kamiński, pytany przez dziennikarzy o przyszłość reprezentanta Polski. - Wydaje mi się, że Michał wszedł już na taki poziom, że trudno będzie nam sprostać przede wszystkim jego warunkom finansowym. My byśmy bardzo chcieli. Chyba, że znajdzie się jakiś potężny sponsor, wtedy szanse wzrosną, ale przy obecnym budżecie są one małe, wręcz niemożliwe...


W kuluarach mówi się o tym, że z Radomiem pożegna się najbardziej doświadczony zawodnik, Robert Witka. Skrzydłowy, który dużą część sezonu miał zmarnowaną przez kontuzję, ma wrócić do Gdyni i grać w Asseco. Na pewno pozostanie natomiast szkoleniowiec. - Mam ważny kontrakt, także jeśli chodzi o mnie, to nie przewiduję żadnych zmian – zapewnił Wojciech Kamiński. Z koszykarzy umowy mają: Filip Zegzuła, Marcin Piechowicz, Maciej Bojanowski, Szymon Szymański, posiadający podwójne licencje na grę w ekstraklasie i drugiej lidze, rzadziej pojawiający się w składzie pierwszego zespołu Mateusz Szczypiński i Wojciech Wątroba, a także wypożyczony do MKS-u Dąbrowa Górnicza Jarosław Trojan i grający ostatnio w Czarnych Słupsk Łukasz Bonarek.


- Jest troszkę za wcześnie, aby mówić o transferach, wszystko jest uzależnione od budżetu na nowy sezon. Widać, że czołowa "czwórka" nam odjeżdża, po transferach i ruchach kadrowych można to zauważyć. Rok temu staraliśmy się o zawodników, którzy wybierali ostatecznie Polski Cukier Toruń, a nie grał on w pucharach. Nie poszli tam przecież dlatego, że dostali mniej pieniędzy - wyjawił Wojciech Kamiński.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook