Strona główna » Siatkówka » Sezon podsumowany

Sezon podsumowany

2018-05-12 14:47:09


Sezon podsumowany

Cerrad Czarni Radom podsumowali sezon. Uroczystość zorganizowana przez Stowarzyszenie CZARNI Radom odbyła się w Hotelu Karo w Mleczkowie.

 

Obok zawodników i sztabu szkoleniowego, głównymi aktorami byli sponsorzy klubu. - Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. Chciałem zapewnić, że będzie lepiej i postaramy się zrobić wszystko, aby wyniki sportowe były lepsze - zapewnił Wojciech Stępień, prezes Cerrad Czarnych Radom. Wśród sponsorów odbierających podziękowanie nie zabrakło m.in. Haliny Bąk. - To był bardzo dziwny i przewrotny sezon. Duży wpływ na to 10. miejsce miały kontuzje, ale już myślimy o kolejnych rozgrywkach - przyznała prezesa Stowarzyszenia Czarni oraz wiceprezes firmy Cerrad, sponsora tytularnego klubu.

 

- Myślę, że ambicje na ten miniony sezon były w Radomiu większe, ale optymistyczne jest to, że wszyscy patrzą w przyszłość - podkreślił Artur Popko. Prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej, a także Jacek Sęk, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej byli honorowymi gośćmi uroczystości. Galę swoją obecnością zaszczycił również Radosław Witkowski. - Kolejny sezon rozpoczniecie w nowej hali. To powoduje, że będzie to wyjątkowa okoliczność. Mam nadzieję, że Czarni zbudują silny zespół. W ten sposób najchętniej będzie można zachęcić kibiców do tego, żeby systematycznie odwiedzali jedną z najnowocześniejszych hal w kraju - wyraził życzenie Prezydent Radomia.

 

- Kiedy parę lat temu wracaliście do ekstraklasy, gdy spotykaliśmy się w Radomiu, padła deklaracja, że nowa hala będzie w Radomiu wybudowana. Dziś mam nadzieje, że już kolejny sezon rozpoczniecie w nowej hali, czego wam serdecznie życzymy. To też dowód na to, że w Radomiu słowa zamieniają się w ciało. Gratuluję konsekwencji i podziękowania dla wszystkich wspierających. Zróbcie tak, aby ta hala na meczach była pełna - przyznał Artur Popko, prezes PLPS.

 

Wszyscy sponsorzy spierający zespół w PlusLidze otrzymali podziękowania. Artur Popko i Jacek Sęk najbardziej zaangażowanym, a także Gminie Miasta Radomia, wręczyli srebrne odznaki PZPS. Złotymi wyróżnieni zostali natomiast Robert Prygiel, Wojciech Stępień i Jacek Skrok. Ponadto srebrną odznaczone zostało Radomskie Centrum Siatkarskie, którą w imieniu klubu odebrał Paweł Piotrowski. - Cieszę się i jestem mile zaskoczona odznaką Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To dla mnie wielka mobilizacja do jeszcze lepszej pracy - przyznała Halina Bąk, po odebraniu wyróżnienia.

 

(fot: wksczarni.pl - Joanna Gołąbek)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook