Strona główna » Piłka Nożna » Zagrali na remis

Zagrali na remis

2018-05-12 20:45:23


Zagrali na remis

Nie udało się pokonać piłkarzom Broni Radom zespołu MKS Piaseczno w sobotnim meczu IV ligi.

 

To nie było dobry mecz w wykonaniu gospodarzy. Pierwszy bramkę zdobył zespół gości. Padła ona po ładnym rozegraniu rzutu rożnego. Zespół z Piaseczna dwukrotnie obejmował prowadzenie. Na domiar złego w pierwszej połowie kontuzji doznał Jakub Góźdź i na pewno kilkanaście dni nie będzie mógł trenować.

 

Przed rozpoczęciem drugiej odsłony klubowy serwis radomian podkreślił. - Jeśli wierzyć ostatnim statystykom drugie połowy w wykonaniu Broni wyglądają ostatnio dużo lepiej, więc liczymy na dobrą grę po przerwie... Rzeczywiście mimo słabszej dyspozycji radomianie uratowali remis po trafieniach ... samobójczych. To ewenement ale rywale dwukrotnie dość nieszczęśliwie tak interweniowali, że piłka wpadała do siatki. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem

 

Broń miała jeszcze inne swoje sytuacje. Gości od utraty uratował między innymi słupek. Po strzale Dominika Leśniewskiego z 5 metrów piłka minimalnie przeszła nad bramką. 

 

Bron Radom - MKS Piaseczno 2:2 (0:1)
Bramki: samobójcza 65, 88 - Jadacki 28, Przygoda 72

Broń: Kula - Góźdź (26. Korcz), Wicik, Wojciech Kupiec, Kventsar, Sala (74. Załęcki), Putin (69. Więcek), Nowosielski, Czarnecki, Leśniewski, Imiela. 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook