Strona główna » Piłka Nożna » Kolejka remisów

Kolejka remisów

2018-05-13 12:38:29

Koniec serii zwycięstw rezerw Radomiaka w Campeon.pl Ligi Okręgowej. Remisami zakończyły się również mecz Centrum i Zamłynia ZA Kombud.

Po pełnym emocji widowisku Zieloni zremisowali na wyjeździe z Jodłą Jedlnia-Letnisko 1:1. - Od 18. minuty nasz zespół przegrywał 0:1, a cztery minuty wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał kapitan Karol Kucharski. Tuż przed przerwą ładnym strzałem z rzutu wolnego wyrównał Maciej Filipowicz. Po zmianie stron, w doliczonym czasie gry piłki meczowej nie wykorzystał Patryk Winsztal, który w dogodnej sytuacji z bliska posłał futbolówkę obok bramki - relacjonuje tylkoradomiak.pl. W środę Radomiak rozegra zaległe spotkanie z Iłżanką Kazanów.

Remisem zakończył się również mecz Centrum - Skaryszewianka. Podział punktów odnotowano też w wyjazdowej potyczce Zamłynia ZA Kombud Radom w Grójcu.  Gospodarze cieszyli się z prowadzenia już 2 minucie. Kwadrans później błąd obrony Mazowsza wykorzystał Marcin Trojanowski. - Po przerwie znów dała się zaskoczyć defensywa Mazowsza. Po szybkiej kontrze z gola cieszyli się piłkarze Zamłynia - relacjonuje mazowszegrojec.pl. Gospodarze uratowali remis po rzucie rożnym, gdy w 60 min. Mikołaj Nojek z bliska zdobył bramkę na 2:2.

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia Letnisko 1:1 (1:1)

Bramki: Filipowicz 43 - Pysiak 14

Radomiak II: W. Grzyb - Lech, Kucharski, Wiatrak, Nowosadko, Filipowicz, Winiarski (85. F. Grzyb), Gilewski, Nowakowski, Bogacz, Winsztal

Centrum Radom - Skaryszewianka 1:1 (1:1)

Bramki: Strzelecki - Soboń.

Mazowsze Grójec - Zamłynie ZA Kombud Radom 2:2 (1:1)