Strona główna » Siatkówka » Wyzwanie i zmiany

Wyzwanie i zmiany

2018-05-13 13:47:21


Wyzwanie i zmiany

Sobotnia informacje o tym, że E.Leclerc Radomka Radom zamierza występować w Lidze Siatkówki Kobiet (porozumienie z Muszynianką oficjalnie muszą zatwierdzić władze LSK) oznacza, że w klubie zajdą spore zmiany.

 

Pierwszy rok w LSK dla drużyny z Radomia będzie wielkim wyzwaniem. Władze nie mają wątpliwości, że będą chciały stworzyć odpowiednie warunki, tak aby dać jak najwięcej zadowolenia kibicom. Szykują się zmiany personalne. - Skład nieco się zmieni. W naszych szeregach pozostanie siedem zawodniczek, które występowały w Radomiu w minionym sezonie. Musimy również pozyskać sześć nowych siatkarek - zdradził Thomas Renard, prezes klubu - Nie zmieni się natomiast sztab szkoleniowy. Nadal pierwszym trenerem będzie Jacek Skrok. Za to musimy wzmocnić zaplecze medyczne i sportowe, aby spełnić wymagania LSK, bo są one nieco wyższe, niż te panujące w I lidze.

 

Informacje o tym, że bez wzmocnień się nie obejdzie potwierdza szkoleniowiec. - Na dzisiaj jest pięć, może sześć nowych nazwisk, które mam nadzieję ogłosimy w najbliższym czasie. Mogę zdradzić tylko tyle, że są to zawodniczki z przeszłością ekstraklasową - przyznaje Jacek Skrok. Trener żadnego z nazwisk nie zdradził. Tymczasem fani którzy w minionym tygodniu przypadkiem zajrzeli do hali przy ul. Narutowicza mogli dostrzec, że jedna z nowych zawodniczek (mająca za sobą epizod z reprezentacją Polski, medalistka mistrzostw kraju) już trenowała z drużyną. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook