Strona główna » Piłka Nożna » Siedem goli Młodzika

Siedem goli Młodzika

2018-05-14 09:34:45

Efektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze radomskiego Młodzika w rozgrywkach Nice Sport 2 grupy drugiej klasy A.

Młodzik pokonał drużynę Jaguara Wolanów aż 7:0. - Był to bardzo dobry mecz naszego zespołu. Niemal przez cały mecz dominowali na boisku i tworzyli liczne sytuacje bramkowe. Goście próbowali odgryzać się kontratakami, ale obydwaj nasi bramkarze zachowali czyste konto - zapewnia serwis radomskiego klubu.

Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Sebastian Orchel. Kilka minut później swój popis strzelecki rozpoczął Rafał Jopek, który w 19 minut skompletował hat-tricka. Do przerwy było 4-0. Po zmianie stron obydwie drużyny grały trochę ospale. Momentami na boisku nie działo się zbyt wiele.

W końcu w 83 minucie piąte trafienie dla Młodzika dołożył Jan Gliński, a kilka minut później bramkarza gości pokonali jeszcze Jacek Ulawski i Łukasz Glista. - Trzeba podkreślić, że wszystkie bramki były efektem pracy całej drużyny, która konstruowała składne akcje. Nasi seniorzy odnieśli wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo – podsumowuje młodzik.radom.pl.

Był to początek mini maratonu drużyny, która już w środę w Gielniowie zagra zaległy mecz z miejscowym Orłem. Następnie w sobotę kolejne spotkanie z KS Błotnica.

Młodzik Radom - Jaguar Wolanów 7:0 (4:0)

Bramki: S. Orchel 18, R. Jopek 22, 34, 41, J. Gliński 83, J. Ulawski 87, Ł. Glista 88

Młodzik: K. Lutek (46. J. Kapka), K. Królikowski, D. Kalita, F. Janik, F. Pawłowicz, M. Grzegorczyk (57. F. Hebda), K. Pionka, M. Hajduk (77. Ł. Glista), R. Jopek (74. Alan Wójcik), P. Krupa (71. J. Ulawski), S. Orchel (57. J. Gliński)

(źródło: mlodzik.radom.pl)