Strona główna » Piłka Nożna » Przerwać złą passę

Przerwać złą passę

2018-05-15 07:08:06


Przerwać złą passę

Piłkarze Broni Radom trenowali w poniedziałek przed środowym meczem z Pilicą Białobrzegi.

 

Zespół z Plant rozpoczął cykl przygotować nie tylko do środowej potyczki, ale również do sobotniej z Mszczonowianką. - Wszak tydzień jest napięty i niewiele będzie czasu ani na porządny trening, ani też na odpoczynek - podkreśla serwis bronradom.pl. Artur Kupiec dodaje natomiast.- Przygotowujemy się tak jak do każdego ligowego meczu. Chłopakom motywacji na pewno nie zabraknie, ale tak jak już mówiłem, dla nas każdy najbliższy mecz będzie ważny. Nie ma znaczenia, czy rywalem jest Pilica, czy też inny zespół.


W Białobrzegach nie zagrają kontuzjowani wcześniej Wiktor Kupiec, Przemek Nogaj i Jakub Góźdź. - Cieszy fakt, że poza wymienioną trójką, reszta drużyny jest zdrowa, nikt też nie pauzuje za kartki. Trener mimo tych absencji nadal ma sporą kadrę 17-18 zawodników i każdy jest gotowy do wejścia na boisko - zapewnia bronradom.pl.

 

Mecz w Białobrzegach rozegrany zostanie niemal w 10 rocznicę innego spotkania obu drużyn. - Artur Kupiec w roli trenera, Wojciech Kupiec w defensywie, Wiktor Kupiec na trybunach. Na boisku Broń wygrywa z Pilicą w Białobrzegach 3:0 i mocno zbliża się do tego, aby grać w barażach o trzecią ligę. Brzmi jak marzenie? Raczej jak wspomnienie, które warto byłoby powtórzyć. Pisaliśmy już o tym meczu, ale przypominamy go jeszcze raz, bo odbył się on dokładnie 10 lat temu i mamy ochotę na swoiste Deja Vu. Już w najbliższą środę Pilica - Broń i duża szansa na to, aby przerwać fatalną passę na obiekcie w Białobrzegach - przypomina klubowy serwis czwartoligowca z Radomia. 


Pilica Białobrzegi nie wygrała w Radomiu od 12 lat. Gdy spojrzy się na statystyki meczów w Białobrzegach sytuacja jest dokładnie odwrotna. - Ostatni raz nasz zespół wygrał z Pilicą na jej stadionie dokładnie 26 kwietnia 2008. - Mieliśmy wtedy świetny, klimatyczny zespół, który był głodny sukcesów. Wówczas Pilica była w czołówce, była mocnym zespołem, a wygrana 3:0 miała swoją wymowę - zapewnia bronradom.pl.

 

W środę piłkarze obu drużyn na boisko w Białobrzegach wybiegną o godz. 17.00.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook