Strona główna » Kick-boxing » Powiększyli kolekcję

Powiększyli kolekcję

2018-05-15 18:59:23

Klubową kolekcję medali zdążyli powiększyć w pierwszych tegorocznych występach zawodnicy Radomskiego Klubu Kickboxingu Kick-Sport.

W kategorii junior starszy z tytułu wicemistrzowskiego w wadze 70 kg cieszył się Kamila Dusza. Filip Łapka w Kaliszu pierwszym miejscem wyróżniony został w kategorii junior młodszy w kat 75 kg. W tej samej grupie wiekowej brązowy medal w wadze 60 kg wywalczyła Aleksandra Walczak. Tak samo Aleksandra Kamienik w wadze 52 kg.

W grupie kadetów starszych podczas mistrzostw kraju wersji kick-light w miejscowości Mysiadło w wadze +69 kg srebrny medal wywalczył natomiast Ernest Figura. Radomianin w finale uznać musiał wyższość Sebastiana Kusza (Ziętek Team Kalisz). Na pierwszym miejscu w grupie kadeta młodszego w wadze 28 kg sklasyfikowany został Konrad Redestowicz.