Strona główna » Sporty Walki » Mistrz z Radomia

Mistrz z Radomia

2018-05-16 06:26:12


Mistrz z Radomia

Piotr Mochocki zdobył tytuł mistrza Europy MMA w kategorii OFS -84kg.

 

Zawodnik Cross Fight Radom na macie w Poznaniu wygrał trzy walki. W ćwierćfinale i półfinale zwyciężył przez KO. Świetnie zaprezentował się również. - Nasz zawodnik całkowicie zdominuje swojego rywala, czym zapewnił sobie złoty krążek Otwartych Mistrzostw Europy AL MMA - podkreśla serwis radomskiego klubu.

 

Piotr Mochocki na najwyższym stopniu podium stanął mimo, że w pierwszej walce doznał kontuzji. - Mimo złamania kości śródstopia Piotrek po raz kolejny pokazał, że jest naprawdę wysokiej klasy fighterem. Wygrał już czwarty turniej z rzędu i tocząc 8 walk. Możemy stawiać Piotrka jako wzór dyscypliny, wytrwałości podczas treningu i walki. Cechy te, a także ciężka praca każdemu zawodnikowi zapewnią dobre wyniki - zapewnia trener Leszek Kulik.

 

Dwóch pozostałych zawodników Cross Fight Radom niestety zostało wyeliminowanych. Jakub Ozga debiutując w wadze półciężkiej (93kg) przegrał z rywalem z Ostródy. Mimo porażki zawodnika klubowy portal dostrzega pozytywy. - Turniej traktowaliśmy jako test zrzucania wagi i Kuba zdał go pozytywnie. Zostajemy w kategorii -93kg i ciężko pracujemy na wygraną - zapewnia. Robert Porada był natomiast największym pechowcem ekipy. - Wygrywając walkę Robek dostał knockdown po którym sędzia przerwał pojedynek. Co mamy powiedzieć... siadło i już. Zabrakło szczęścia - podsumowuje występ zawodnika w wadze lekko/piórkowej serwis radomskiego klubu.

 

(fot: Cross Fight Radom)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook