Strona główna » Lekkoatletyka » Mocne konkurencje

Mocne konkurencje

2018-05-26 05:47:18


Mocne konkurencje

Stadion lekkoatletyczny przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu jest gotowy na przyjęcie utytułowanych zawodników z kraju i zagranicy w zaplanowanym na niedzielę Mityngu Gwiazd. Zmagania sportowców zostaną poprzedzone zawodami dla najmłodszych.

 

"Droga do Gwiazd" pod takim hasłem organizator zaplanował początek zawodów na godzinę 13:50. Młodzi zawodnicy ze szkół podstawowych będą rywalizowali w takich konkurencjach jak: Sprinterski Debeściak, Płotkarski Mistrz, Młody Miotacz, Skok do Kariery. Punktem kulminacyjnym zawodów będzie sztafeta mieszana chłopców i dziewcząt na dystansie 4x200 m. Na tym atrakcje dla najmłodszych nie zakończą się. Organizator dla uczestników i najmłodszych kibiców przygotował liczne niespodzianki. Na bocznym stadionie będzie rozstawione balonowe miasteczko dziecięce: dmuchane zamki, dmuchany tor przeszkód ze znacznym stopniem trudności do pokonania go oraz park trampolin. Zachęcamy do spróbowania swoich sił.

 

Każdy uczestnik zmagań dzieci dostanie okolicznościowy, atrakcyjny medal z wizerunkiem naszych młodych i perspektywicznych gwiazd lekkoatletycznych. - Dla wszystkich sztafet przygotowaliśmy puchary. Wśród wszystkich startujących w biegach dzieci i najmłodszych kibiców zostaną rozstrzygnięty konkurs na którym możemy wygrać dobrej klasy rowery. Konkurs i dekoracja zostanie przewidziana na zakończenie Mityngu Gwiazd, który jest planowany na godzinę 17:50 - informuje Artur Błasiński.

 

Tymczasem 15:50 jest początkiem II Mityngu Gwiazd. Zmagania zainaugurowane zostaną od biegów na 800 m. Następnie rozegrane zostaną mocne konkurencje w których radomianie od lat są w ścisłej czołówce w kraju -  biegi na 400 m przez płotki kobiet i mężczyzn. Liczymy na nasza najszybszą radomiankę Martynę Kotwiłę, która jest teraz  w życiowej formie  i ma minimum w kieszeni na mistrzostwa Świata i mistrzostwa Europy seniorów. Odbędą się bardzo mocno obsadzone biegi na 400 m z uczestnikami  mistrzowskich sztafet z tegorocznych mistrzostw Świata. Wysoki poziom sportowy gwarantują rzut dyskiem i skok wzwyż.

 

Emocji nie zabraknie zapraszamy wszystkich do kibicowania niedziela stadion przy Narutowicza 9 w Radomiu 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook