Strona główna » Piłka Nożna » Na pełnych obrotach

Na pełnych obrotach

2018-06-08 17:24:29


Na pełnych obrotach

Broń w sobotę czeka wyjazdowy pojedynek z rezerwami Znicza Pruszków. Zwyciężając zespół z Radomia może sobie zapewnić udział w barażu o trzecią ligę.

 

Zwycięstwo w grupie południowej IV ligi jest na wyciągnięcie ręki, ale klubowy serwis przestrzega. - Niektórzy już dopisują nam punkty, ale radzimy daleką ostrożność. To nie będzie spacerek i nasz zespół będzie musiał powalczyć na 100 procent aby zainkasować punkty. Trzymamy kciuki, wierzymy, że się uda, ale też apelujemy do piłkarzy, aby nie lekceważyli rywala - czytamy w przedmeczowej zapowiedzi.

 

Przeciwnik już utrzymał się w lidze, a większość zawodników z pierwszej drużyny jest na urlopach lub ma limity gry w rezerwach. Co nie zmienia faktu, że na boisku ze sztuczną nawierzchnią będzie drużynie z Radomia łatwiej. Tym bardziej, że na potknięcie Broni liczą jeszcze Mazur i Pogoń. Trener radomskiego zespołu jasno wykłada plan. - Nie ma znaczenia, czy Znicz będzie wzmocniony, czy też nie. Na boisku pojawi się 11 zawodników, którzy w meczu z liderem będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Musimy być czujni i zmobilizowani. Nikt się przed nami nie położy. Na każde zwycięstwo musimy pracować na pełnych obrotach. Chcemy w Pruszkowie wygrać i załatwić kwestię pierwszego miejsca na tydzień przed zakończeniem ligi - zapewnia Artur Kupiec.

 

Broń w ostatnich dwóch meczach zdobyła 10 bramek, straciła 2, a rywalizowała z mocnymi przeciwnikami (Błonianka, Energia). -  Zespół jest nakręcony, jest "w gazie" i to chyba największy powód do radości w końcówce sezonu - podkreśla bronradom.pl. Sytuacja kadrowa w drużynie jest nieco lepsza niż w środę w Kozienicach. Do gry po pauzie za kartki wraca Marcin Grunt. 

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook