Strona główna » Piłka Nożna » Broń pewna barażu

Broń pewna barażu

2018-06-09 20:18:21


Broń pewna barażu

Broń Radom na jedną kolejkę przed końcem czwartoligowego sezonu zapewniła sobie udział w barażu o awans do wyższej klasy.

 

Piłkarze z Plant w przedostatniej kolejce zmierzyli się z rezerwami Znicza z Pruszkowa. I nie mieli problemu z pokonaniem przeciwnika. Broń zwyciężyła 5:0, ale wynik mógł być dużo wyższy. Adam Imiela dwukrotnie trafiał w poprzeczkę. - O samym meczu nie ma co się rozpisywać. Znicz zagrał młodym składem. Mniej doświadczeni piłkarze byli tylko tłem dla dobrze grającej Broni.  Cieszy fakt, że nasz zespół nie zlekceważył przeciwnika - podkreśla klubowy portal.

 

Na potknięcie zespołu z Radomia liczyły ekipy Mazura i Pogoni. - Dlatego nasi zawodnicy chcieli w sobotę wygrać i zapewnić sobie pierwsze miejsce.  Już od pierwszych minut groźnie było pod bramką gospodarzy. Duży postrach w szeregach miejscowych siał Adam Imiela, a wtórował mu Kamil Czarnecki. Zresztą cały zespół trzeba pochwalić za postawę w tym meczu - zapewnia bronradom.pl.

 
- Cieszymy się. Przez cały rok wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy. Teraz mamy dwa tygodnie, aby solidnie przygotować się do meczów barażowych - podkreśla natomiast trener Artur Kupiec. Rywalem z
espołu z Radomia będzie mistrz grupy północnej. W tej chwili o miano to rywalizują Mazovia Mińsk Maz. i Korona Ostrołęka.  Broń pierwszy mecz zagra 23 czerwca na wyjeździe. Rewanż zaplanowano na 27 czerwca w Radomiu. 

 

Znicz II Pruszków - Broń Radom 0:5 (0:3)

Bramki: Imiela 11, 39, Czarnecki 21 (karny), 62, Nowosielski 53.

Broń: Młodziński - Korcz, Wojciech Kupiec, Kventsar, Wicik, Leśniewski (74. Więcek), Sala, Imiela, Nowosielski (81. Niemyjski), Putin, Czarnecki. 


W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook