Strona główna » Sporty Walki » Wygrana przed czasem

Wygrana przed czasem

2018-06-10 08:36:23


Wygrana przed czasem

W pierwszej rundzie rozstrzygnął swój pojedynek Daniel Rutkowski z Aleksandrem Georgasem w drugiej głównej walce gali Babilon MMA 4, która odbyła się w Ełku.

 

Nie obawiam się Georgasa. Jestem pewien swoich umiejętności i wiem na co mnie stać. Nie myślę o tym, jak go pokonam. Jestem gotowy na walkę w stójce i w parterze - zapewniał przed występem Daniel Rutkowski. Zapowiedz potwierdził już w praktyce. Radomianin pokazał się w oktagonie jako wszechstronny zawodnik. - Od początku narzucił swoje tempo przeciwnikowi. Nie dał mu większych szans i już po kilku minutach rozbił go w parterze. Sędzia ringowy musiał przerwać pojedynek - relacjonował walkę serwis sportowefakty.wp.pl.

 

Daniel Rutkowski rzeczywiście zademonstrował świetną dyspozycję i zebrał wiele pochlebnych opinii. - Obejrzeliśmy kolejne efektowne zwycięstwo przed czasem. Daniel „Rutek” Rutkowski od 2016 roku pozostaje niepokonany w oktagonie. Sześć bezdyskusyjnych zwycięstw z rzędu i najlepsze dopiero przed nim! Cytując komentatora Polsatu:"... a mówią, że w Radomiu nic nie lata..." - lata i to jak, fantastyczne rzuty w wykonaniu radomskiego zawodnika MMA CrossFight Radom! Taka szkoła zapasów i MMA tylko w Radomiu - komplementuj postawę zawodnika m.in. serwis Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji ATLETA.Brawa należą się nie tylko dla Daniela Rutkowskiego, ale i trenera Leszka Kulika, a także całego narożnika!

 

W walce wieczoru gali Babilon MMA 4 Szymon Kołecki znokautował Ivo Cuka odnosząc kolejne ekspresowe zwycięstwo w klatce. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów zwyciężył po raz szósty w pierwszej rundzie.

 

(fot. Babilon Promotion/Piotr Duszczyk boxingphotos.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook