Strona główna » Piłka Nożna » Trwa serial lidera

Trwa serial lidera

2018-06-11 06:24:01


Trwa serial lidera

Trwa serial rezerw Radomiaka w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Piłkarze z Radomia w kolejnym meczu odnieśli zwycięstwo nad Powiślanką Lipsko.

 

Powiślanka wysoko zawiesiła poprzeczkę Radomiakowi. Złożona niemal w całości z młodych zawodników ekipa trenera Macieja Lesisza sprostała wyzwaniu. Zieloni wywieźli z Lipska trzy punkty po dobrej grze.  Choć mistrzostwo i awans rezerwy Radomiaka wywalczyły przed tygodniem, to wciąż naszym młodym zawodnikom nie brakuje chęci zwycięstwa. Do przerwy Zieloni przegrywali z Powiślanką Lipsko 0:1, ale dzięki ambitnej grze pokonali gospodarzy 4:2 - relacjonuje serwis radomskiego klubu. 


Za tydzień w Suskowoli zespół z Radomia podejmie Mazowsze Grójec. W obliczu porażki Prochu Pionki w sobotnim meczu z Pilicą Nowe Miasto przewaga nad wiceliderem wzrosła do dziewięciu punktów. - Radomiak jest pewny pierwszego miejsca. Niemal wyjaśniła się również kwestia spadku. Na jedną kolejkę przed końcem sezonu w Campeon.pl Lidze Okręgowej z tym szczeblem rozgrywek żegnają się Gracja Tczów i Mogielanka Mogielnica. Z kolei Zwolenianka Zwoleń ma już tylko teoretyczne szanse. - Na dole tabeli zrobiło się bardzo ciekawie, bo nie wiadomo, czy z ligi spadnie cztery ekipy, czy tylko trzy. Jeśli w czwartej lidze utrzyma się Promna, wówczas w „okręgówce”, będzie tylko trzech spadkowiczów - podkreśla rozpn.pl.

 

Powiślanka Lipsko - Radomiak II 2:4 (1:0) 
Bramki: Gajos, Jabłoński - Winsztal 47, 83, Grot 55, Sokół 77 
Radomiak II: Grzyb - Lech, Kucharski, Grot, Nowosadko (89. Markiewicz), Armanto, Nowakowski, Gilewski (85. Winiarski), Winsztal, Bogacz, Sokół

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(fot: radomiak.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook