Strona główna » Piłka Nożna » Mazovia czy Korona?

Mazovia czy Korona?

2018-06-11 16:11:10


Mazovia czy Korona?

Kibice na Plantach myślami są już przy barażu o trzecią ligę. Nic dziwnego, że klubowy serwis tydzień przed zakończeniem rozgrywek w na szczeblu IV ligi przedstawia aktualną sytuację

 

Broń w ostatniej kolejce grupy południowej zagra z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, ale pojedynek ten nie będzie miał dla naszej ekipy większego znaczenia. W meczach barażowych zagramy z Mazovią Mińsk Mazowiecki lub Koroną Ostrołęka - podkreśla bronradom.pl. Co ciekawe zimą zespół z Radomia grał zarówno z Koroną (6:1), jak i Mazovią (1:0). Mecze towarzyskie mają zupełnie inny wymiar i znaczenie. 

W grupie północnej miniona sobota była bardzo ciekawa. W meczu na szczycie Dolcan Ząbki przegrał 1:3 właśnie z Mazovią i stracił szanse na pierwsze miejsce. Kilka godzin później Andrzej Sieradzki trener mińskiego klubu przyjechał do Pruszkowa, aby obejrzeć mecz Broni z rezerwami Znicza.  Z kolei Korona Ostrołęka wygrała wysoko z Bugiem Wyszków na wyjeździe 7:0. Dla ekipy z Wyszkowa ten mecz nie miał znaczenia. 

Na jedną kolejkę przed końcem w tabeli Mazovia ma 56 punktów, a Korona 54. Reprezentant Mińska Maz. u siebie w sobotę zagra z MKS Ciechanów (12 miejsce), zaś przedstawicieli Ostrołęki u siebie z trzecią w tabeli Wisłą II Płock. Ponieważ bilans bezpośrednich spotkań Mazovia ma lepszy od Korony, ekipie z Mińska Maz. wystarczy tylko remis z Ciechanowem, aby zagrać w barażach.

 

Pierwszy mecz barażowy odbędzie się na boisku przeciwnika 23 czerwca o godz. 17. Rewanż rozegrany zostanie w Radomiu 27 czerwca - również o godz. 17.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook