Strona główna » Siatkówka » Ruszyło Grand Prix na Borkach

Ruszyło Grand Prix na Borkach

2018-07-04 11:01:28


Ruszyło Grand Prix na Borkach

Wzorem lat ubiegłych, bardzo wysoka frekwencja towarzyszyła inaugurującemu turniejowi organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. W sumie, w tegoroczne wakacje rozegrane zostanie cztery turnieje.

 

Do pierwszy tegorocznych zmagań przystąpiło aż 17 par. Bezkonkurencyjni okazali się triumfatorzy ubiegłorocznego cyklu - Karol Janek i Mariusz Janiszewski, którzy pokonali w decydującym pojedynku Michała Banka i Konrada Sobola. Najniższe miejsce na podium zajęli Maciej Kałasz i Kamil Kapusta, a kolejne Karol Jaworski/Andrzej Wojcieszak.


Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Krasickiego 78 spotkają się jeszcze 21 lipca, 4 sierpnia oraz 25 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.


W turnieju mogą brać udział amatorzy - bez względu na klasę i wiek. Zabroniony jest jedynie udział zawodników uczestniczących w rozgrywkach klubowych PZPS I i II ligi, Plus Lidze oraz sklasyfikowanych w rankingu siatkówki plażowej PZPS. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny najpóźniej do godz. 8:45 przed każdym turniejem. Zespoły składają się z dwóch pełnoletnich osób. Udział drużyn jest bezpłatny.
 

System rozgrywek zostanie ustalony tuż przed każdymi zawodami na podstawie ilości zgłoszonych zespołów przez sędziego głównego oraz organizatora, w obecności przedstawicieli zespołów. W miarę możliwości rozgrywki toczyć się będą systemem brazylijskim. Ze względu na fakt, iż pary nie są zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, ranking będzie personalny, a nie drużynowy.

 

Ranking po I turnieju:

1. Karol Janek 100 pkt. 

    Mariusz Janiszewki 100

3. Michał Bank 80

    Konrad Soból 80

5. Maciej Kałasz 60

    Kamil Kapusta 60

7. Karol Jaworski 50

    Andrzej Wojcieszak 50

9. Michał Berent 40

    Łukasz Grzyb 40

    Piotr Dominiak 40

    Ryszard Nowak 40 

13. Cezary Kunowski 20

     Mateusz Towarek 20

     Maciej Nowowsiak 20

     Bartosz Sławiński 20

 

źródło: mosir.radom.pl
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.2%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.37%

ALL SPORT


Facebook