Strona główna » Siatkówka » Radomka zamknęła skład

Radomka zamknęła skład

2018-07-05 15:37:13


Radomka zamknęła skład

Znane są wszystkie nazwiska, które  będą reprezentowały barwy E.Leclerc Radomki Radom. W nowym sezonie, do 8 zawodniczek z rozgrywek 2017/2018, dołączyło 6 nowych i doświadczonych siatkarek.

 

Po zakończonym sezonie klub zdecydował, że przedłuży umowy z siatkarkami, które z bardzo dobrej strony pokazały się na pierwszoligowych parkietach i zasługują na występy w Lidze Siatkówki Kobiet. W Radomiu pozostają: Renata BiałaJulita Molenda, Gabriela Borawska, Maja Pelczarska, Majka Szczepańska, Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska oraz Olga Samul. Ponadto do radomskiego teamu dołączyło sześć doświadczonych zawodniczek, które mają na swoim koncie medale Mistrzostw Polski oraz występy w kadrze. Trener Jacek Skrok wzmocnił każdą część drużyny, ponieważ zarówno na ataku, przyjęciu, rozegraniu, środku, jak i na pozycji libero pojawiają się nowe nazwiska. Do kadry Radomki dołączyły Anna BączyńskaNatalia SkrzypkowskaAlicja GrabkaJoanna KapturskaIzabela Bałucka oraz Kinga Drabek. Każda z  wyżej wymienionych miała okazję sprawdzić swoje umiejętności w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

Podopieczne Jacka Skroka wspólne treningi rozpoczną na początku sierpnia. Później czeka je obóz treningowy, oraz kilka meczów kontrolnych dzięki którym Radomka będzie miała okazję jeszcze przed sezonem zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością.

 

Sezon 2018/2019 dziewczyny rozpoczną na początku listopada, a pierwszymi rywalkami naszego zespołu będą zawodniczki Impelu Wrocław. Mecz inauguracyjny odbędzie się w Radomiu.

 

Kadra E.Leclerc Radomki Radom na sezon 2018/2019:

Przyjmujące: Renata Biała, Anna Bączyńska, Natalia Skrzypkowska, Julita Molenda, Gabriela Borawska

Rozgrywające: Maja Pelczarska, Alicja Grabka

Atakujące: Majka Szczepańska, Joanna Kapturska

Środkowe: Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska, Izabela Bałucka

Libero: Kinga Drabek, Olga Samul

 

źródło: radomka.com
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook