Strona główna » Piłka Nożna » Nowe umowy ROZPN

Nowe umowy ROZPN

2018-07-09 09:38:03


Nowe umowy ROZPN

Podpisane zostały nowe umowy ze sponsorami tytularnymi lig i Pucharu Polski prowadzonych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.  - Cieszy fakt, że kluby skorzystają na tym jeszcze więcej nic dotychczas - podkreśla serwis rozpn.pl.


Uroczystość miała miejsce w Hotelu Gromada w Radomiu. - Zarząd zobligował nas do podpisania nowych umów sponsorskich. Jesteśmy dumni, że możemy podpisać umowy na kolejne dwa sezony. Kluby sportowe z naszego regionu otrzymają wspólnie sprzęt na łączną kwotę około 150 tysięcy złotych, a my jeszcze ze środków naszego okręgu będziemy dokładać. Wiemy, że tego sprzętu sportowego w klubach nigdy nie jest za wiele - przyznał Sławomir Pietrzyk, prezes ROZPN. 


Firma Mirax nadal wspierać będzie Puchar Polski. Prezes tego przedsiębiorstwa, Mirosław Hernik zadowolony był z dotychczasowej współpracy. Efektem tego jest zwiększenie nagrody dla zwycięzcy i finalisty Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Teraz łącznie z nagrodą Mazowieckiego ZPN, triumfator zgarnie 10 tysięcy złotych, natomiast finalista 5 tysięcy złotych. Co ciekawe do rozgrywek zgłosiło się 64 drużyny. Zespoły czwartoligowe, a także finalista ostatniej edycji (Centrum Radom) będą rozstawieni. Salon Piłkarski Campeon.pl nadal będzie wspierać ligę okręgową. Łukasz Śmietanka, właściciel firmy nie ukrywał, że nazwa Campeon w środowisku sportowym wyrobiła sobie już renomę, dobrze się kojarzy i na tej współpracy skorzystali wszyscy, łącznie z klubami.  W gronie sponsorów znalazła się firma Pineks, zajmująca się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu Adidasa, współpracująca w Polsce z wieloma uznanymi klubami piłkarskimi i z kilkoma wojewódzkimi związkami. Obejmie ona swoją nazwę klasę A. 

- Nasz okręg przedłużył również bardzo dobrą współpracę z Nice Sport 2. Jedyną zmianą będzie to, że firma ta swoją nazwą objęła rozgrywki klasy B - informuje rozpn.pl.

 

(fot: rozpn.pl)

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook