Strona główna » Piłka Nożna » Jest kilku nowych

Jest kilku nowych

2018-07-11 09:08:39


Jest kilku nowych

Broń Radom rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Spora część zawodników jest jeszcze na wakacjach, ale na pierwszym treningu pojawiło się kilku nowych graczy. Pierwszy trening poprowadzili Marek Zakrzewski i Paweł Pietrzyk. 

 

- Z racji tego, że 27 czerwca drużyna rozgrywała mecze barażowe, dłuższe urlopy dostali: Paweł Młodziński, Dominik Leśniewski, Kamil Czarnecki, Wiktor Putin, Wojciech Kupiec, Marcin Grunt - informuje bronradom.pl. Innych spraw kadrowych: wszystko wskazuje na to, że do Radomia wróci Mariusz Marczak (ostatnio Polonia Warszawa). 

 

W pierwszych zajęciach uczestniczyli: Przemysław Śliwiński i Patryk Czarnota (obaj Oskar Przysucha), Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Książek (Energia Kozienice). Obecni byli też powracający po wypożyczeniach: Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski (obaj Energia), Piotr Stefański (Hetman Zamość, wychowanek Broni). Trenowali również młodzi bramkarze Filip Wietrzyński (rocznik 2001, Radomiak, wychowanek Broni), Mateusz Bochniewski (1999, Centrum Radom, wychowanek Broni). 


W najbliższym czasie zawodników czekają jeszcze rozmowy z zarządem klubu. Pojawią się też kolejni nowi gracze. - Jest spore grono nowych zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani. Niektórzy testują się w wyższych ligach, ale trener Artur Kupiec czuwa i pilotuje sytuacje - zapewnia kierownik zespołu, Marek Chudziński. 

Zespół wznowił zajęciach. Na pierwszym treningu szkoleniowiec był jednak nieobecny.  - Powracającemu z wakacji trenerowi opóźnił się lot z Egiptu i zajęcia poprowadzili Marek Zakrzewski i Paweł Pietrzyk - tłumaczy absencję Artura Kupca klubowy serwis. W środę o godz. 17 zespół z Radomia praktycznie z marszu - po jednym treningu - zagra z Widzewem Łódź, który ma za sobą kilkanaście jednostek. 

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook