Strona główna » Siatkówka » To będzie okres pracy

To będzie okres pracy

2018-07-26 08:54:57


To będzie okres pracy

Sezon 2018/2019 siatkarki  E.Leclerc Radomki Radom rozpoczną na początku listopada, ale pierwszy trening drużyna odbędzie już 30 lipca.

 

Od tego dnia zawodniczki będą trenowały dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku. Na początku września czeka je obóz treningowy, później mecze sparingowe. Pierwsze z nich zostaną rozegrane w Wieliczce w dniach 22.09-23.09. W ostatni tydzień września swoje umiejętności zaprezentują przed radomską publicznością w turnieju organizowanym przez E.Leclerc Radomkę Radom - informuje serwis radomka.com.pl.

 

Początek października będzie dla siatkarek czasem na przygotowanie się do kolejnych towarzyskich meczów w Bielsku-Białej. -Przed nami ciężki okres przygotowawczy. Od września zaczniemy prezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością. Oprócz dat nie mamy jeszcze dokładnych informacji o wszystkich turniejach, ale nie wykluczam, że zagramy jeszcze jakieś sparingi - zdradza trener Jacek Skrok.

 

Sezon 2018/2019 zespół z Radomia rozpocznie na początku listopada. Pierwszymi rywalkami ekipy będą zawodniczki Impelu Wrocław. Mecz inauguracyjny odbędzie się w Radomiu. Pełny terminarz znajduje się tutaj

 

E.Leclerc Radomka Radom szykuje się do rozpoczęcia zajęć, tymczasem trener reprezentacji Polski kobiet Jacek Nawrocki, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS, podał  szeroki skład kadry na turniej Montreux Volley Masters 2018 (4-9 września). Wśród powołanych znalazła się rozgrywająca Alicja Grabka. Kadra liczy 22 zawodniczki, spośród których selekcjoner wskaże 14, która uda się do Szwajcarii.

 

Kadra E.Leclerc Radomki Radom

Przyjmujące: Renata Biała, Anna Bączyńska, Natalia Skrzypkowska, Julita Molenda, Gabriela Borawska.

Rozgrywające: Maja Pelczarska, Alicja Grabka.

Atakujące: Majka Szczepańska, Joanna Kapturska.

Środkowe: Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska, Izabela Bałucka.

Libero: Kinga Drabek, Olga Samul.

 

(źródło: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook