Strona główna » Piłka Nożna » Zamłynie gra dalej

Zamłynie gra dalej

2018-08-06 07:05:41


Zamłynie gra dalej

Zamłynie ZA Kombud Radom zagra w drugiej rundzie Mirax Pucharu Polski. Swój udział w rozgrywkach zakończyła natomiast drużyna juniorów Radomiaka.

 

Piłkarze Zamłynia w pierwszej rundzie pokonali na wyjeździe Pilicę Nowe Miasto. Zespół, który w rozpoczynającym się sezonie prowadzić będzie Marcin Trojanowski, zwyciężył 2:0. W kadrze zaszły też inne zmiany. Nowymi zawodnikami zostali Norbert Rdzanek i Sebastian Kośmiński. Pierwszy ostatnio występował w Drogowcu Jedlińsk, natomiast drugi w Zwoleniance Zwoleń. - Obydwaj zawodnicy wzmocnią defensywę naszej ekipy - zapewnił klubowy serwis. Barw Zamłynia bronić będę też Partyk Gregorek i Damian Popiel, wychowankowie Broni Radom. Na zasadzie wypożyczenia do klubu z ligi okręgowej z Plant trafił też Wiktor Żurek.


Udział w tegorocznej edycji Mirax Pucharu Polski zakończył natomiast zespół juniorów Radomiaka. Młodzieżowcy uznać musieli wyższość KS Warka. Rywal zwyciężył 5:1. - Udana inauguracja, pewne zwycięstwo, awans do 2 rundy Mirax Pucharu Polski – podsumował krótko niedzielne spotkanie serwis KS Warka. Z wcześniej zaplanowanych meczów nie zagrali piłkarze Młodzika. Radomianie z KP Stanisławice na wyjeździe zmierzą się 7 sierpnia (godz. 18).


W pierwszej rundzie Mirax Pucharu Polski obyło się bez niespodzianek. Nie oznacza to, że brakowało emocji. Wręcz przeciwnie. Padło też dużo bramek. Komplet wyników TUTAJ

 

Radomiak Radom (juniorzy) - KS Warka 1:5 (0:2)

Bramki: Pacholski 2, Bubiec, Majewski, Sowiński (dla Warki)

 

Zamłynie Radom - Pilica Nowe Miasto 2:0 (1:0) 
Bramki: Kubica, Żurek

 

(fot: Zamłynie ZA Kombud Radom)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook