Strona główna » Piłka Nożna » Broń gotowa do gry

Broń gotowa do gry

2018-08-07 13:04:26


Broń gotowa do gry

Broń już po przedsezonowej sesji zdjęciowej. To najlepszy znak, że trzecioligowy sezon dla drużyny z Radomia zbliża się nieuchronnie.  Klubowy serwis pokusił się z tej okazji o podsumowanie okresu przygotowawczego. 

 

Trener Artur Kupiec może być zadowolony, ale nie do końca. Nie miał tego komfortu co przeciwnicy. Drużyna po wygranych barażach odpoczywała zaledwie kilka dni. Również rywale sparingowi nie byli tacy, jakby wymarzył sobie szkoleniowiec i chyba ruchy kadrowe nie wyszły tak, jakby sobie życzyli. Mimo to, cieszy fakt, że trzon zespołu został, drużyna wygląda na boisku całkiem dobrze i z ogromną niecierpliwością oczekujemy na rundę jesienną. 


Po awansie do trzeciej ligi zespół miał bardzo mało czasu, aby odpocząć. Ledwie 10 dni. Z drużyny ubyli Norbert Korcz, Wiktor Putin, Wladlen Szkuratko, Adam Niemyjski, Marcin Grunt. Trzon zespołu został więc zachowany. W pierwszej kolejności trener pozyskał młodych graczy: Konrad Paterek, Emil Możdzonek, Damian Winiarski. Taki ruch wymusił przepis o młodzieżowcach. Do zespołu dołączyli też Patryk Czarnota, Piotr Stefański, Wojciech Gorczyca. Cieszy na pewno fakt, że po długotrwałych kontuzjach powrócili do zespołu i trenują na pełnych Przemysław Nogaj i Jakub Góźdź. Szkoda na pewno, że zarząd nie zdecydował się na zmiany w ofensywie. Tu do rotacji nie ma zbyt wielu zawodników. Pośród testowanych (Mariusz Marczak, Michał Smolarczyk, Przemysław Śliwiński) żaden nie dołączył do zespołu. 


W 90 procentach zespół złożony jest z zawodników z Radomia i regionu, w dużej części z wychowanków. Spoza regionu są obecnie Emil Możdżonek, Maksim Kventsar i Adam Imiela. Ciekawostką jest fakt, że najlepszym strzelcem letnich przygotowań okazał się Przemek Nogaj, który wraca po kontuzji i najczęściej wchodził z ławki. 

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook