Strona główna » Piłka Nożna » Nikt nie narzeka

Nikt nie narzeka

2018-08-09 06:14:32


Nikt nie narzeka

Przygotowując się do sobotniego meczu z Olimpią Grudziądz piłkarze Radomiaka rozegrali wewnętrzny sparing z drugim zespołem.

 

Podobnie, jak w poprzednich tygodniach, zespół przygotowuje się w komplecie. Po meczu z GKS Bełchatów nikt nie narzeka na urazy. Jedynym zawodnikiem, który nie będzie mógł wystąpić w Grudziądzu jest pauzujący za czerwoną kartkę Artur Haluch. We wtorkowym sparingu trener Dariusz Banasik przyglądał się zawodnikom, którzy dotychczas mieli mniej szans do zaprezentowania się w większym wymiarze czasowym. W meczu rozgrywanym w systemie 2x30 minut drugoligowiec pokonał drugi zespół 7:0. Trzy bramki zdobył Patryk Mikita, dwie Jakub Rolinc, a po jednej dołożyli Łukasz Pietroń i Bruno Luz.

 

Tydzień treningów zakończy mecz 4. kolejki II ligi w Grudziądzu. Olimpia po trzech meczach zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 6 punktów. W ostatniej kolejce przegrała 0:1 z Siarką Tarnobrzeg, a wcześniej pokonała 2:1 Błękitnych Stargard i 2:0 Pogoń Siedlce. Początek meczu Radomiaka z Olimpią zaplanowano na sobotę, na godzinę 18:00.

 

Wracając do zespołu rezerw:  przed kilkoma dniami Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej poinformował, że z rozgrywek IV ligi wycofał się Drogowiec Jedlińsk. Dziś okazało się, że drużynę z Jedlińska w lidze zastąpi Perła Złotokłos. Dojdzie zatem do skutku mecz inaugurujący sezon rezerw Radomiaka. 

 

W minionym sezonie Perła zakończyła grę na ostatnim, 16. miejscu w tabeli IV ligi, grupy południowej z dorobkiem 12 punktów w 30 meczach. Pierwotnie propozycję gry w IV lidze w miejsce Drogowca otrzymał Bug Wyszków, ale zdecydował się pozostać w lidze okręgowej. W obliczu dokooptowania do składu czwartoligowców Perły Złotokłos, grupa południowa będzie liczyć 16 zespołów, tak jak w poprzednim sezonie.

 

Niedzielny mecz na stadionie przy ul. Narutowicza w Radomiu z Perłą Złotokłos nie będzie biletowany. Jego początek wyznaczono na godzinę 11:00. 

 

(źródło: radomiak.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook