Strona główna » Siatkówka » W dobrej atmosferze

W dobrej atmosferze

2018-08-10 07:13:21


W dobrej atmosferze

E.Leclerc Radomka Radom kończy drugi tydzień przygotowań do sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet.

 

Zespół treningi rozpoczął 30 lipca. -  To dopiero początek przygotowań, dziewczyny są w dobrych nastrojach, wypoczęte po wakacjach. Trenerzy również nastawieni pozytywnie - zapewnił Jacek Skrok. - Przygotowujemy się  do pierwszego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet na własnych obiektach. Na razie jest to siłownia PopGym i sala w LO nr 13, ale wkrótce zaczniemy treningi również w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Siatkarki mają za sobą otwarty trening, zorganizowany z myślą o mediach. Zajęcia składały się z dwóch części. Najpierw długą rozgrzewkę przeprowadził Piotr Filipowicz, trener przygotowania fizycznego. Następnie radomscy dziennikarze mieli okazję obserwować zajęcia z piłkami. Zawodniczki głównie ćwiczyły podstawowe elementy gry.

 

W przygotowaniach do sezonu uczestnicy 14 zawodniczek. Wśród nich przyjmująca Renata Biała, która miała okazję grać w Radomiu w zeszłym sezonie. - Bardzo się cieszę, że wznowiłyśmy ten cykl treningowy. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W pierwszych tygodniach mamy dwa treningi dziennie – rano siłownia, wieczorem hala - podkreśliiła siatkarka.

 

(fot: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook