Strona główna » Piłka Ręczna » Ręczni w grupie C

Ręczni w grupie C

2018-08-16 11:04:10


Ręczni w grupie C

W nadchodzącym sezonie 2018/2019 piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom rozegrają dwadzieścia dwa spotkania w I lidze. Rozgrywki rozpoczną się we wrześniu, natomiast zakończą się w kwietniu przyszłego roku.

 

Trzydzieści sześć drużyn pierwszoligowych tym razem zostało podzielonych na trzy grupy. W każdej wystąpi po dwanaście ekip (w poprzednim sezonie były tylko dwie grupy pierwszoligowe, w których występowało po 15 drużyn). Zespół z Radomia zagra w grupie C, a ich przeciwnikami będą: PWSZ Tarnów, AZS AWF Biała Podlaska, Czuwaj Przemyśl, AZS UW Warszawa, KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski, Orlen Wisła II Płock, MTS Chrzanów, KSSPR Końskie, Padwa Zamość, SPR Radzymin i KPR Legionowo. W pierwszej kolejce zaplanowanej na weekend 22-23 września Uniwersytet zmierzy się na wyjeździe z PWSZ Tarnów (szczegółowy terminarz TUTAJ).

 

Z sześcioma rywalami, wspomnianym przed chwilą PWSZ Tarnów, a także AZS AWF Biała Podlaska, Czuwaj Przemyśl, KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski, MTS Chrzanów i KSSPR Końskie zespół z Radomia rywalizował w poprzednim sezonie. KPR Legionowo to spadkowicz z PGNiG Superligi. Z kolei AZS UW Warszawa i Orlen Wisła II Płock grały w pierwszoligowej grupie A. MKS Padwa Zamość i SPR Radzymin to natomiast beniaminkowie.

 

Pierwszą rundę pierwszoligowcy rozpoczną we wrześniu, natomiast zakończą w grudniu. Rundę rewanżową zaczną w styczniu 2019 roku, a zakończą w kwietniu przyszłego roku. Obowiązywał będzie system punktowania taki, jak dotychczas. Za zwycięstwo w zawodach będą przyznane 3 punkty, za zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, za porażkę po rzutach karnych 1 pkt, natomiast za porażkę 0. Do tabeli rozgrywek nie będą zaliczane bramki z konkursów rzutów karnych.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook