Strona główna » Boks » Duże wydarzenie

Duże wydarzenie

2018-08-21 10:14:19


Duże wydarzenie

Gala bokserska ma być pierwszą imprezą, jaka odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Struga w Radomiu - potwierdza oficjalny serwis Gminy Miasta Radomia.

 

Planowany termin to 17 listopada. Miasto prowadzi w tej sprawie rozmowy z firmą MB Promotions. - Zależy nam na tym, by inauguracji towarzyszyło duże sportowe wydarzenie. Doszliśmy do wniosku, że taką imprezą będzie stojąca na europejskim poziomie gala boksu zawodowego. Mam nadzieję, że to wydarzenie będzie promowało radomski sport, halę i nasze miasto - mówi prezydent Radosław Witkowski.

 

Organizator gali Mateusz Borek na razie nie zdradza nazwisk wszystkich zawodników, którzy przyjadą do Radomia, ale jak mówi odbędzie się 7 lub 8 walk. Jedną z nich stoczą niepokonani dotychczas Adam Balski i Nikodem Jeżewski. Będzie też pojedynek Michała Chudeckiego z Damianem Wrzesińskim. Potwierdzony jest również udział Damiana Jonaka.  - Mam nadzieję, że 17 listopada publiczność wypełni tę piękną halę do ostatniego miejsca i będzie wspólnie przeżywać wielkie sportowe emocje. Obiecuję, że przygotujemy bardzo dobre widowisko - mówi Mateusz Borek.

 

Prezydent Radosław Witkowski poinformował jednocześnie, że trwają także rozmowy na temat organizacji w nowej hali widowiskowo-sportowej dużego wydarzenia artystycznego.

 

(źródło: radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook