Strona główna » Boks » Lokalny wymiar

Lokalny wymiar

2018-08-29 17:03:13


Lokalny wymiar

Poznaliśmy kolejnych bohaterów zaplanowanej na 17 listopada gali w Radomiu. Podczas "Wojny domowej" kibicom pokażą się dwaj lokalni bokserzy Michał Żeromiński i Rafał Grabowski.

 

Michał Żeromiński (na zdjęciu z prawej) po raz ostatni boksował w kwietniu. Przegrał na punkty podczas gali Polsat Boxing Night rewanżowy pojedynek z Łukaszem Wierzbickim. W Radomiu szansę zaprezentowania swoich umiejętności otrzyma po raz kolejny. - Michał Żeromiński jest niezwykle głodny zwycięstw i przed własną publicznością pragnie powrócić na zwycięską ścieżkę - zapewnia serwis polsatsport.pl.

 

W przypadku Rafała Grabowskiego występ w Radomiu okazać może się największym wyzwaniem w jego dotychczasowej przygodzie na zawodowej arenie. - Pochodzący z Pionek pięściarz przez lata z sukcesami występował na ringach amatorskich, a w 2018 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Do tej pory stoczył trzy zwycięskie pojedynki, ale twierdzi, że dopiero rozwija swoje skrzydła - zapewnia serwis ogólnopolskiej stacji.

 

Rafał Grabowski przed występem w Radomiu będzie musiał już w najbliższy piątek w Kałuszynie odprawić Łukasza Janika.  Na razie jeszcze nie wiemy z kim obaj pięściarze się zmierzą. Tymczasem wiadomo, że 17 listopada w Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook