Strona główna » Piłka Nożna » Z liderem na remis

Z liderem na remis

2018-09-09 14:22:15


Z liderem na remis

Podziałem punktów zakończyło się niedzielny mecz piłkarskiej  III ligi Broń Radom - Legionovia Legionowo.

 

W pierwszych minutach lider częściej posiadał piłkę. Gospodarze starali się natomiast wyprowadzać piłkę z kontrataków. Składnych akcji kibice oglądali jednak jak na lekarstwo. - W pierwszej połowie bezbłędnie w obronie, ale to nasza gra po kontrach stwarza groźniejsze sytuacje. Trzymamy kciuki za drugą odsłonę, bo jak na razie lider wcale nie jest lepszym zespołem - podsumował przebieg konfrontacji serwis bronradom.pl.

 

W drugiej części Legionovia również nie pokazała niczego wielkiego. Niewiele jednak brakowało aby piłkarze z Legionowa wywieźli komplet punktów. W 76 min. wykorzystując zamieszanie w polu karnym bramkarza radomian pokonał Kacper Górski. Chwilę później za „przepychanki” na boisku czerwonymi kartkami ukarani zostali Luka Janković i Adam Imiela. Broń wyrównała w 84 minucie po rzucie karnym, który wykorzystał Kamil Czarnecki. Arbiter przedłużył mecz, aż o 7 min., ale wynik nie uległ już zmianie. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.

 

Broń Radom - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)

Bramki: Czarnecki 84 (karny) – Górski 76

Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventser, Leśniewski (80. Nogaj), Czarnota (90. Sala), Imiela, Paterek, Stefański, Więcek (72. Nowosielski), Czarnecki.

Legionovia: Górski - Weremko, Zaklika, Paczuk (63.Gołębiewski), Więdłocha (68. Jurisa), Koziara, M. Burkhardt (65. Janković), Krawczyk, Będzieszak, Choroś.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook