Strona główna » Piłka Nożna » To były emocje!

To były emocje!

2018-09-10 04:56:52


To były emocje!

Niesamowity przebieg miał mecz w Pineks Klasie A, w grupie 2, którzy piłkarze Młodzika Radom zmierzyli się z dotychczasowym liderem - Mogielanką Mogielnica.

 

Od początku to nasza drużyna ruszyła do ataku i nie pozwalała na wiele gościom. Mimo kilku stworzonych sytuacji nie udało się pokonać bramkarza rywali - relacjonuje serwis młodzik.radom.pl. Tymczasem w ostatnim fragmencie pierwszej części do roboty zabrali się przyjezdni. Kilka razy zagrozili bramce strzeżonej przez Kacpra Lutka. Tuż przed przerwą Mogielanka wykorzystała "wielbąd" w defensywie Młodzika i wyszła na prowadzenie.

 

Niewiele na to wskazywało, ale 11 minut po zmianie stron goście podwyższyli po rzucie rożnym. - Nasza drużyna cały czas jednak atakowała i grała dobre zawody, ale 8 minut przed końcem meczu było już 3-0 - podkreśla serwis Młodzika. Wydawałoby się, że 3 punkty pojadą do Mogielnicy. Wtedy wydarzyło się coś, co nawet na tym poziomie jest nieprawdopodobne.

 

- Szybko po tej bramce świetne zagranie Konrada Pionki wykorzystał Adrian Kacprowicz. Dwie minuty później z rzutu wolnego dośrodkowuje ten sam zawodnik, co asystował przy pierwszej bramce, a w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Michał Molga. Młodzik przegrywał już tylko jedną bramką. Minutę przed końcem regulaminowego czasu kolejne dośrodkowanie Konrada Pionki. Duże zamieszanie, piłkę przechwytuje bramkarz, ale tak szybko chciał wznowić grę, że kopnął w Michała Molgę i piłka wpadła do bramki! Jest 3-3 !!! - relacjonuje serwis młodzik.radom.pl.

 

Emocje na tym się nie kończą. Totalnie zszokowani goście byli bliscy utraty choćby punktu. Młodzik miał jeszcze dwie świetne okazje i mógł nawet wygrać ten mecz - Wielkie brawa dla naszych zawodników za wyjście ze stanu 0-3 na 3-3 w ostatnich 7 minutach meczu ! Zdecydowanie należał im się chociaż ten jeden punkt. Z przebiegu meczu należy uznać, że byli lepszym zespołem. Jednak, żeby nie było tak słodko na pewno jest wiele do poprawy, szczególnie w grze defensywnej - podsumowuje serwis radomskiego klubu.

 

Młodzik Radom - Mogielanka Mogielnica 3:3 (0:1).

Bramki: A. Kacprowicz 83, M. Molga 85, 89 -  Jaworski 40, 82, Namielski 56

Młodzik: K. Lutek - D. Kamionka (74. J. Ulawski), P. Ciba, D. Kalita (78. K. Bugajski), F. Janik, K. Pionka, M. Hajduk, M. Molga, Albert Wójcik (67. J. Gliński), R. Jopek (78. Alan Wójcik), A. Kacprowicz

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: mlodzik.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook