Strona główna » Piłka Nożna » Remis rezerw Radomiaka

Remis rezerw Radomiaka

2018-09-10 15:41:08

Ciekawy mecz obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Przysusze. Rezerwy Radomiaka zremisowały z miejscowym Oskarem 3:3, choć wynik meczu mógł być nawet dużo wyższy.

Zieloni przystąpili do tego meczu wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu, ale początek należał do gospodarzy. - Dobrze zmotywowani przez trenera Marcina Sikorskiego, narzucili od początku tempo i pressing, z którym faworyci sobie niezbyt radzili. Oskar prowadzenie zdobył szczęśliwie - piłkę mocno zagraną z rzutu wolnego, do własnej bramki głową, pechowo skierował Mateusz Zając - relacjonował radom24.pl. Z biegiem czasu akcje przyjezdnych nabierały rozmachu.

Radomiak jeszcze przed przerwą objął prowadzanie, a widowisko do końca było bardzo wyrównane. W drugiej odsłonie piłkarze Oskara rzucili się na rywala i w niespełna kwadrans wyszli na prowadzenie. - Najpierw do wyrównania doprowadził Mariusz Moskwa, a na 3:2 trafił Kołtunowicz. I znów jak w pierwszej połowie, im dłużej trwał mecz, tym więcej z gry mieli goście. Wyrównanie dała im główka Kucharskiego, po rzucie rożnym bitym przez Filipowicza - podkreślał radom24.pl.

Po sześciu kolejkach Radomiak II zajmuje 7. miejsce w tabeli IV ligi, gr. południowej. Za tydzień podopieczni trenera Sebastiana Rybaka zagrają na wyjeździe ze Spartą Jazgarzew.

Oskar Przysucha - Radomiak Radom 3:3 (1:2)
Bramki: Zając (samobójcza) 7, Moskwa 48, Kołtunowicz 58 - Mikita 19, Winsztal 38, Kucharski 73

Oskar: Domański - Gil, Moskwa, Zieliński, Kornacki, Bojek, Kępka, Sapieja, Lewiński, Kołtunowicz, Madej

Radomiak II: Bielikow - Wiatrak, Zając, Kucharski, Luz (46. Hodowany), Filipowicz, Mikita (54. Nowosadko), Nowakowski (81. Kozakiewicz), Pietroń (65. Colina), Winsztal (90. D. Stępień), Sokół

(źródło: radomiak.pl)