Strona główna » Główne » Było wiele emocji

Było wiele emocji

2018-09-11 06:23:49


Było wiele emocji
Trzeci sezon rozgrywek LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie rozpoczęliśmy przystankiem w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.
 
Rozgrywki szkolne rozpoczęliśmy w sobotę o godzinie 8:00, tego samego dnia poznaliśmy już zwycięzcę. Pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku, natomiast kolejne stopnie podium zajęli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej oraz Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie. HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie w grze Counter-Strike: Global Offensive 5 versus 5 przyciągnął 16 drużyn, które rozpoczęły fazę grupową w pierwszy dzień wydarzenia, tuż po godzinie 9:00.
 
Mecze były bardzo wyrównane i opiewały w wiele emocji. Zaraz po zakończeniu rozgrywek grupowych przeszliśmy do fazy play-off, gdzie zespoły mierzyły się ze sobą w ćwierćfinałach. Standardowo, w niedzielę trzeba było wyłonić zwycięzcę oraz rozstrzygnąć cały turniej. O godzinie 12:00 rozpoczął się turniej FIFA 18 – 1 versus 1. Prawdziwą sztuką okazało się wyłonienie zwycięzców tych starć. Kolejne spotkania wyłoniły kolejnych zwycięzców. Starcie finałowe HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie wymagało aż trzech map, abyśmy mogli poznać zwycięzcę całego turnieju. Została nim drużyna CZECZENY, która wynikiem 2:1 pokonała zespół Teetres Nasty Boyz. Trzecie miejsce zajęła drużyna Wódkomacik, która w meczu o trzecie miejsce ograła Night Lions Esport - również wynikiem 2:1.
 
Podczas wydarzenia odbywał się równocześnie rywalizacja na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport sygnowanym marką TAG Heuer. 
 
Zwycięzcy turnieju drużynowego HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie:

I miejsce - CZECZENY
II miejsce - Teetres Nasty Boyz
III miejsce - Wódkomacik
 
Zwycięzcy turnieju szkolnego LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie:  
 
I miejsce -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku 
II miejsce -  Zespoł Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej  
III miejsce -  Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie 

Zwycięzcy turnieju indywidualnego FIFA 18:

I miejsce - Igor Kobierzycki
II miejsce - Szymon Nowak
III miejsce - Wiktor Żurek

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!


(fot. Michał Jaworski/NW StudYo)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook