Strona główna » Siatkówka » Dodatkowe sparingi

Dodatkowe sparingi

2018-09-11 06:47:46


Dodatkowe sparingi

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozpoczęli piąty tydzień przygotowań do rozgrywek PlusLigi w sezonie 2018/2019.

 

Zespół ma za sobą pierwszy sprawdzian w turnieju we Włoszczowie. Podopieczni Roberta Prygla zanotowali komplet zwycięstw, wygrywając z MKS-em Będzin i GKS-em Katowice. Trener nie ma wątpliwości, że był to pożyteczny sprawdzian.  - Niemal wszyscy zagrali po równo. Turniej dał nam sporo materiału. Na pewno jest jeszcze przed nami dużo pracy, ale widać też spory potencjał w tej drużynie. Na ten moment jestem zadowolony i mogę powiedzieć, że mamy wyrównaną drużynę. Jest mocna rywalizacja. Fajnie się to wszystko układa, jest nad czym pracować, ale jest też dużo pozytywów - przyznał szkoleniowiec podsumowując w rozmowie z dziennikarzem serwisu siatka.org zmagania we Włoszczowej.

 

W rozpoczętym tygodniu przed podopiecznymi Roberta Prygla kolejne dwa mecze towarzyskie. Tym razem radomski zespół zmierzy się ze Ślepskiem Suwałki, zespołem występującym w I lidze mężczyzn. - Postanowiliśmy rozegrać dwa dodatkowe spotkania w okresie przygotowawczym. Po turnieju we Włoszczowie w najbliższą środę (12 września) oraz czwartek (13 września) zagramy ze Ślepskiem Suwałki - poinformował prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień na łamach serwis klubowego.


Oba pojedynki rozegrane zostaną w hali MOSiR-u w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9. Jak informuje portal wkaczarni.pl mecze sparingowe z drużyną Ślepska Suwałki będą otwarte dla mediów oraz kibiców. W środę (12 września) zespoły na parkiet wybiegną o godz. 16.30. Tymczasem w czwartek zagrają o godz. 19.30. W późniejszym terminie radomski zespół zagra kontrolne spotkania z Asseco Resovią Rzeszów (20 września w Lublinie) oraz wybierze się na turniej Gran Canaria Volleyball Cup (27-30 września). Na tydzień przed inauguracją sezonu, Cerrad Czarni Radom wezmą udział w Turnieju Partnerstwa Regionalnego (5-7 października).


(fot: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook