Strona główna » Piłka Nożna » Niepokonany w domu

Niepokonany w domu

2018-09-11 13:56:37


Niepokonany w domu

Zwycięstwo 3:0 odniesione nad Gryfem Wejherowo było potwierdzeniem wysokiej formy Zielonych w meczach domowych. Zespół, grając w roli gospodarza, wciąż jest niepokonany. 

 

W całej ligowej stawce Radomiak wypada najlepiej, jeśli chodzi o statystyki meczów domowych. Zieloni odnieśli 4 zwycięstwa i 1 remis, nie przegrywając żadnego spotkania. Imponujący jest też bilans bramek 14-1.  - Musimy zacząć lepiej punktować na wyjazdach. Ale o to nie będzie łatwo, bo w tej kolejce nasz najbliższy rywal, ROW Rybnik wygrał z liderem, Siarką Tarnobrzeg, więc szykuje się bardzo ciekawe widowisko - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Dariusz Banasik.

 

W czołówce klasyfikacji strzelców II ligi jest Leandro. Nasz napastnik z dorobkiem 5 bramek goni Adriana Paluchowskiego ze Znicza Pruszków (6 goli). Po 5 trafień mają też Patryk Mularczyk z GKS Bełchatów i Patryk Szysz z Górnika Łęczna. W meczu z Gryfem debiutanckie trafienie dla Radomiaka zdobył Łukasz Pietroń. Pomocnik pozyskany latem z GKS Bełchatów zanotował "wejście smoka", trafiając do siatki przy pierwszym kontakcie z piłką kilka sekund po wejściu na boisko. Pietroń czekał na pierwszą bramkę dokładnie 80 rozegranych minut w barwach Radomiaka.

 

Radomiaka czeka teraz ciekawy terminarz meczów. W najbliższym terminie rozgrywek Zieloni zmierzą się z niepokonanym od czterech kolejek ROW-em Rybnik, później podejmą Resovię, rozegrają mecz Pucharu Polski z Polonią Środa Wielkopolska, a intensywny okres zwieńczą dwa arcyciekawie zapowiadające się pojedynki - wyjazdowy z Elaną Toruń i domowy z Widzewem Łódź.

 

(źródło: radomiak.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.11%
Zapasy 17.19%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.71%

ALL SPORT


Facebook