Strona główna » Piłka Nożna » Prezent dla trenera

Prezent dla trenera

2018-09-13 06:17:49


Prezent dla trenera

Piłkarki Sportowej Czwórki Radom wygrały w wyjazdowym meczu z Sokołem Kolbuszowa. Komplet punktów pierwszoligowe zawodniczki wywalczyły w dniu urodzin trenera, Wojciecha Pawłowskiego!

 

Radomianki zdobyły gola już w 2 minucie. Po dośrodkowaniu Aleksandry Szydło, Julia Binkowska zamykała akcję i trafiła do siatki przeciwnika. Były jeszcze kolejne okazje, aby podwyższyć rezultat. Jeszcze w pierwszej połowie Paulina Wołczynska zdobyła gola, ale sędzina dopatrzyła się faulu i bramki nie uznała.

 

Po przerwie gospodynie przycisnęły i Czwórka została zepchnięta do defensywy. Najważniejsze udało się dowieźć wynik do ostatniego gwizdka.  - Cieszę się, że udało się wygrać. Dostałem od dziewczyn wymarzony prezent urodzinowy i bardzo im dziękuję. To nie był łatwy mecz, ale udało się po bardzo ambitnej grze wyrwać komplet punktów - powiedział nam Wojciech Pawłowski.

 

W sobotę kolejny pojedynek. O godz. 11, nasze "Luksiary" zagrają z Wandą Kraków u siebie. 

 

 

Sokół Kolbuszowa Dolna - Sportowa Czwórka Radom 0:1 (0:1)

Bramka: Bińkowska 2

Czwórka: Wicik - Stefańska, Dobrowolska, Szymczyk, Sobczak, Zielińska, Szydło (75 Gołębiowska), Golian (55 Chmura), Bińkowska, Wołczyńska, Karoń (80 Mazurkiewicz).

 

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook